Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ismerősöm pasiját már szoptam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm pasiját már szoptam, miként kell ilyenkor viselkedni?

Figyelt kérdés
Tegnap moziba voltam barátokkal. Jött egy barátnőnk és az új pasija. A srácot több alkalommal is leszoptam 4 évvel ezelőtt. Sőt tudom a vágyait is, mert teljesítettem azokat is. (BDSM) Szóval mondjuk úgy elég kínos dolgokat tudunk egymásról. Szóval hogy lehet ezt jól és természetesen kezelni. Nem tudják rólam, na és gondolom a csaj se róla. De én valahogy feszengek ha beszélünk és a társaságban van. Érzem rajta is ezt. Főleg amiatt hogy neki olyanokat tettem meg amiket senki se szeretném ha tudna, hisz betegnek gondolna hogy megalázkodtam, hogy Gazdámnak hívtam, stb. Azért írom le hogy jobban értsétek milyen kínos dolgok vannak/voltak.
2021. jún. 18. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

4 éve volt.

Honnan tudod hogy nem csak te pörögsz rajta és kivetíted rá is?

Viselkedj természetesen, ezer éve volt. :)

Jobbat nem tudsz, magadban kell rendbetenni. Felesleges kínosan érezned magad, jó volt nem? Akkor meg? Örülj hogy megtörténtek. :)

Ő is élte tovább az életét és te is.

2021. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora mázlista vagy hogy találtál ilyenre normális embert. Amúgy megértem, kínos szitu. A titkok miatt.
2021. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne érezd magad kínosan és viselkedj normálisan, meg történt emi meg történt nem tudtok változtatni a multon így vagy tovább léptek és normális beszélgetni fogtok vagy nem találkozol a barátnőddel és a pasijával. Amúgy meg ezen nincs semmi szégyellni való, akkor lenne baj ha a srác csak alibi ként használja a csajt, de gondolom biszex így ezzel sincs gond.
2021. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem én de kínos belegondolni. Ha ránézek ezek eszembe jutnak. Eszembe jut hogy miként hívtam, meg a farka, stb. #2-es sose kerestem a BDSM-et és ha nem ő kérte volna talán bele se megyek. A srácról tipikusan nem gondolnád, hogy sráccal is nyomja. Amúgy van bennem sértettség is. Azért lett vége ugyanis a találkozóknak mert folyton lenyomta a farkát a torkomba. És kértem hogy ezt ne, mert túl nagy. De nem csak lenyomta lent is tartotta hiába öklendeztem. És elgondolkoztam az utolsó előtti alkalomnál, mikor köhögtem és félrenyeltem, stb hogy emiatt nem akarok meghalni. Az utolsón újra lenyomta és ekkor döntöttem el, hogy többet nem találkozom vele, hiába tetszik minden szempontból. Ugyanis éreztem hogy ő tudja hogy bármit megtehet velem és ha folytatom ki tudja hol lesz a vége. Sajnos nekem nagyon bejött ezért tényleg mindent megtettem csak vele lehessek, amivel ő visszaélt. Szóval azért nem felhőtlen ez a dolog.
2021. jún. 18. 12:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem hogy kínos, de minden embernek vannak vágyai, ha ezekről mindenki tudna akkor nem lehetne igaz ránézni a emebrekre ahogyb eddig, ha nem érzed kényelmesen magad a társaságában akkor próbálj többet beszélgetni a barátnőddel és nem vele. Vagy ha esetleg felhoz valamilyen témát akkor próbálj arra koncentrálni. Tudom nehéz lesz, de minden alkalommal amikor leküzdöd annál könnyebb lesz legközelebb.
2021. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vágj pókerarcot, mintha misem történt volna. A diszkréció azt jelenti hogy ami történt arról nem pletyizel másoknak, NE mond el a barinődnek mi történt, az ő dolguk, az ő életük, kapcsolatuk.

#4 egy műdomot fogtál ki, pár dolgot látott-hallott a BDSM-ről, de egy önző idióta a pasi, jól tetted hogy megszabadultál tőle.

Ami meg a saját vágyaid illeti... már tudod mik azok, ismered őket, tárd fel ami benned van és legközelebb válassz okosabban.

2021. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Azért van akinek ez a fajta dom is bejön. Meg sajna fiatal és normális test stb ritka. Nekem legalábbis nem jött össze.


Nem fogja szóbahozni. Ne parázz!

2021. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 segítek senkinek sem jön be olyan domocska aki ész nélkül, a partnerre történő odafigyelés nélkül tolja. A szubmisszív nő is azt várja el hogy tiszteletben tartsd a határait, tabujait.
2021. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ne vitázzatok ezen. Hogy milyen dom azt ne 2 mondatból ítéljétek meg. És főleg ne ismeretlenül. Szerintem. Meg a kérdés nem erről szól.
2021. jún. 18. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Én a helyedben nem dobtam volna. De egyébként tuti nem hozza szóba
2021. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!