Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az normális ha, csaj ruhákba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha, csaj ruhákba öltözök be otthon és élvezem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, csak jó érzés. Publikusan nem csinálnám. Ez "melegesnek" tűnik?

2021. jún. 21. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Crossdresser vagy
2021. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Ez teljesen normális.
2021. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Detto ugyanígy vagyok én is :)
2021. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Szerinted?

Már hogy lenne normális?

Nagyon is beteg.

2021. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lányos a külsőd szívesen nőnek tennélek az ágyban
2021. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. Nem vagyok meleg én se, sose gondoltam még rá, hogy férfival akarnék bármit is. Viszont olyan barátnőt, aki ezt el tudja fogadni, nagyon-nagyon nehéz találni... egyelőre titokban tartom még őelőtte is. Milyen ruhákba szoktál beöltözni? Mi tart vissza hogy publikusan csináld?
2021. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Így az eddigi értelmesebb kérdésekre válaszolva:


" Milyen ruhákba szoktál beöltözni? Mi tart vissza hogy publikusan csináld? " -- Leginkább vegyes de ami tetszik abba szoktam.


" Mi tart vissza hogy publikusan csináld? " -- Magyarországon eléggé érdekes ezt csinálni publikusan egyből jön a "meleg"-ezés.


"Ha lányos a külsőd szívesen nőnek tennélek az ágyban"

-- Kössz tess. Jöhetsz is :DDD

2021. jún. 21. 19:16
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Na akkor benne lennél?
2021. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Leginkább vegyes de ami tetszik abba szoktam."


Ez nem volt túl lényegretörő :D Csak azért kérdezem mert mindig bajban vagyok, még nem igazán találtam meg mi állna nekem jól. Pl. hiába találom szexinek a szoknyát, a lábam miatt folyton úgy érzem h messziről látszik h nem vagyok nő.. ezért vagyok kiváncsi h mások miket vesznek fel


"Magyarországon eléggé érdekes ezt csinálni publikusan egyből jön a "meleg"-ezés." Valóban ez most épp "forró" (meleg?) téma, de egyébként én direkt úgy öltözöm fel hogy ne tudják megmondani hogy férfi vagyok. Leginkább késő este megyek ki de volt már h napközben kimerészkedtem, így a covidos időszakban nem is lehetetlen, maszk + napszemüvegben egyáltalán nem tűnt fel senkinek. Most hogy hőség van és mindne egyes nő miniszoknyában meg dekoltált topban rohangál, nehéz lenne, nem is megyek ki így mostanában én se..

2021. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

"Mi tart vissza hogy publikusan csináld?"


#6-os: Pl. az tartja vissza, hogy ha szembejönne velem szoknyában szőrös lábakkal egy pasi, lehánynám. :D És gondolom, hogy vagyunk így egy páran. Pedig vannak bi hajlamaim, szóval még csak nem is vagyok 100% hetero.

2021. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!