Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha egyszer crossdresse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egyszer crossdresser/travi pasival szexelnétek, akkor hagyományos aktus lenne, szerepcserés vagy is-is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Egyik se. Én férfiakkal szeretek szexelni, és az ilyen az én szememben nem férfi, és láthatóan ő sem tekinti magát igazán annak.
2021. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem rajtam múlna, hogy milyen aktus lenne. A crossdresser erotikus vágyat érez az ellenkező nemű ruhák viseletével, a travi(transzvesztita) pedig szimplán vonzódik az ellenkező nem ruháihoz szexuális vágy nélkül. A lényeg: mind a kettőnél a ruhán van a hangsúly csak az egyik szexuálisan a másik nem. Egy aktus a legtöbb esetben ruha nélkül történik, maximum előjátéknál marad fent a ruha. Így a kérdés értemét veszíti igazándiból.
2021. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a kérdést nem simán lányokhoz szokták intézni, hanem dominákhoz... bár ettől még kiírsz naponta x db ilyen privicélpont vadász kérdést 😅
2021. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kokomfitty ***** válasza:
0%
Úgy tűnik unatkozol és ehhez társat keresel
2021. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!