Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon félreértelmezem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon félreértelmezem a jeleket vagy tényleg közeledik felém? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm tudja hogy biszex vagyok, ő elmondása szerint hetero. Már 8 éve legjobb barátnők vagyunk szóval elég közel állunk egymáshoz. Az utóbbi időben mintha nem csak baráti szándékkal közeledne felém, de félek hogy félreértem. Én amúgy szívesen megpróbálnám vele de pont ezért tartok tőle hogy elutasíthat.

- Sokat viccelődik szexuális jellegű dolgokkal, szeretőmnek hív, néha már szinte flörtöl. Régebben is csinàlta, akkor nem is gondoltam komolyan, de mostanában nagyon gyakori.

- Nem zavarja ha félreérthető szituációba kerülünk. (Pl. Hittek már leszbi párnak minket és nem szólt rá semmit csak nevetett)

- Sokat ölel és nagyon sokszor elmondja hogy milyen jó hogy vagyok neki. Alapvetően ő így fejezi ki a szeretetét, de az utóbbi időben többet ölel, néha simogatja a karomat vagy filmnézés közben csak fogja a kezemet. Amikor találkozunk és elköszönünk megpuszil.

- A fentiek miatt megnéztem a reakcióját, mit csinál ha viszonzom és nem zavarja, sőt! A nyakát is nyugodtan simogathatom.

- Szokta dicsérni hogy milyen jól nézek ki illetve a hobbimmal és a munkámmal kapcsolatban is sokat dicsér (amúgy többet mint ami indokolt lenne)

- Néha meglátom ahogy a fenekemet méregeti, de amint odanézek elkapja a tekintetét mintha mi sem történt volna.


L



2021. júl. 18. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nos, ha esetleg megpróbálod kinyalni, a reakciók talán segítenének.
2021. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
8 év barátság után simán rákérdezhetsz. Jobb lenne mint ez a bizonytalanság és egy mély beszélgetés nem fogja tönkre tenni a barátságot.
2021. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt tényleg nem fog segíteni a rájátszás, a vicceskedéses módszer.


Próbálj szerintem komolyan beszélni vele, ahogy írták is, nem fog megsértődni, és legalább kiderül mi a valóság.


Hajrá, sok sikert!

2021. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Közeledésnek gondolom ezek alapján. Fogadd.
2021. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!