Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mivel tudom rávenni magamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudom rávenni magamat hogy ne vegyem le az erényövet?

Figyelt kérdés
Van egy erényövem amit több hétig szeretnék hordani de 1-2 nap után mindig le akarom venni mert ha feláll benne éjszaka nem kellemes hordani. Mivel tudom rávenni magamat hogy ne vegyem le, több ideig magamon tartsam?
2021. júl. 28. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszaolvasod a "ki őrizné a kulcsát" kérdésedet :D
2021. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 azt nem én írtam, de akkor megnézem
2021. júl. 28. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

1. aliexpressen van időzáras lakat pár dollárért. az erényöv kulcsát belerakod egy kis széfbe, arra pedig az időzáras lakatot. ha nagyon kell a kulcs, akkor tönkre kell tenned az időzáras lakatot.


2. fogsz egy 2 literes palackot megtöltöd vízzel, egy zsinóron belelógatod a kulcsot hogy pont középen legyen, majd lefagyasztod

így mindig kell várnod fél órát órát h kiolvaszd, mikor hirtelen rádjön az inger h levedd. ennyi idő elég lehet ahhoz h lehiggadj győzzön az elhatározás és még se vedd le. még ha forró vízbe rakod a palackot akkor is kell 5-10 perc neki, ami vissza tarthat ilyenkor


3. elrejted a kulcsot egy közeli parkban, erdőben, pincében garázsban stb. persze olyan helyen ahol tuti nem találják meg. vagy a munkahelyeden hagyod éjszakára.


4. rábízod a kulcsot egy ismerősödre, szomszédodra, lehetőleg lányra, az izgalmasabb (már ha hetero vagy), na persze, mondanom se kell, a legjobb ha találsz egy barátnőt aki nyitott az ilyesmire..


5. önuralom! tanulj meg magadon uralkodni. ha agyilag nem vagy képes az önuralomra egyáltalán, az erényöv nem fog segíteni rajtad.



Az éjszakai hordás az elején tényleg kellemetlen, és hidd el, a legtöbben akik erényövet hordunk átestünk ezen. Én legalábbis biztosan, és tényleg nagyon utáltam. Pár hét után már nem lesz olyan kellemetlen, és 2-3 hónap amíg teljesen megszokod. Gondolj erre, és próbálj meg némi kitartást és önfegyelmet gyakorolni. A lényeg h ne add fel mert nagyobb kihagyások után mindig még nehezebb visszaszokni. Egyszer kell rávenned magad, 1 hónapig "szenvedni" kicsit utána hidd el sokkal jobb lesz. És megéri..

2021. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!