Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Transznemű nőként hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transznemű nőként hogyan kereshetnék gyorsan p€nzt a nemváltásra?

Figyelt kérdés
Hormonok, műtétek, s maga a papírok s az ügyintézés, de persze a ruhák és a mindennapi dolgok ára is ott van. Idén érettségiztem, a van egy kevés megtakarított pénzem, de a járvány miatt se tavaly se idén nem tudtam annyit dolgozni nyáron
2021. júl. 28. 15:38
1 2
 1/20 StevenUp ***** válasza:
100%
Gondoltál már arra hogy elmenj dolgozni?
2021. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
banki hitel
2021. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%

Pszichiáterrel jobban jársz.

Nem a kúlsőddel van baj hamen az agyaddal.

2021. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha még érettségid sincs, nem vagy nő, hanem csak egy lány. És ezt inkább transz csoportokban kéne megkérdezni, nem gyakorin, ahol szét fognak szedni.
2021. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
En szivesen csinalnek vkibol bombazo shemalet vagy csajt...
2021. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#5 tényleg? Pls írj akkor
2021. júl. 28. 16:08
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha idén érettségiztél, akkor 18 körül lehetsz 🤔 szerintem még ne erőltesd, várj pár évet, amíg össze tudsz szedni annyi pénzt, amennyi kell egy ilyen műtétre. Mert hát lehet meg is gondolod magad, mert műtét nélkül is lehet élni transzként :)

Nem olcsók ezek a dolgok és hát vagy kéményen kell dolgozni, vagy pedig nem becsületesen pénzt szerezni. Vagy a másik lehetsz, hogy pénzért szexelni... Kinek mit bír el a gyomra :)

2021. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt akarsz keresni gyorsan sokat - az hogy mire kell már a te dolgod. Bár állítólag pénzt leginkább kemény melóval lehet szerezni vagy elmész k.rvulni.
2021. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem értitek annyit vártam már mert muszáj volt nem bírnám még pár évig közben ott az a tudat hogy meglenne rá jogilag a lehetőség
2021. júl. 28. 16:20
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Ha elmész pszichológushoz, aki kikezeli az identitászavarodat, olcsóbban megúszod, és a testedet sem teszed tönkre.
2021. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!