Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex és meleg srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex és meleg srácok, nektek bejön egy ápolt és fazonra nyírt körszakáll? Ha szopna egy ilyen, akkor nem irritálna az arcszőr?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, akkor legyen olyan.
2021. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2021. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
ha ősz akkor igen.
2021. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy minimálisan irritálna de nem zavarna. Imádom a szakállt.
2021. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem annyi érdekel, hogy normális lelkű, alapjában értelmes legyen a partner, és persze még jobb, ha közös érzelmi hullámhossz is van, de nem baj, ha nincs.

Azonban, ezen kívül bármilyen lehet a teste egy férfinak, nekem fasz kell, és g#ci. Vagy akár a s#gge. (Uni vagyok.) Hog milyen a szakálla, engem nem érdekel. Ideám szerint a feminin test vonz, de tök mindegy. Legyen mit szopni, és belőle mit kiszopni, nekem ez a lényeg. Érezd jól magad a szakálladban. :) Engem is leszophatsz, ha normális, korrekt ember vagy lelkileg. Vagy én szoplak le, mindegy.

2021. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Srác nem vagyok már,mert negyvenes években járok, nekem csak a farok jön be.Ha jó nagy,az izgat,elèlveztetni valakit,èrezni hogy legyőzöm a bűntudatot.
2021. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!