Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az hogy a biszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a biszexuális nők nem taszítanak senkit (max heteró nőket) de ha biszex férfiakra kerül a sor akkor mindenki undorodik (beleértve a biszek csajokat is)?

Figyelt kérdés

Nem igazságtalan ez egy kicsit?

Nemrég szembesültem vele hogy valszeg biszex vagyok ezért nem nagyon gondolkoztam ezen korábban de első ránézésre úgy látom mintha férfiként biszexnek lenni csak a melegek táborában járna plusz pontal, kissé ledöbbentett végig olvasni ahogy a sok bi csaj pont ugyanúgy undorodik ettől mint a heterók, érdekes módon a leszbiket/biszek lányokat kb mindenki elfogadja vagy kifejezetten vonzónak találja, miért van ez?


Lehet az is hogy az én megfigyelésem hibázik de ha nem akkor nem ártana beszélgetni kicsit erről.



2021. aug. 1. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert sok biszex pasi azt akarja hogy a fenekét is izgasság akár felcsatolhatóssal és ez nem mindenkinek fér bele
2021. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Mert a bi nők megmaradnak nőnek. A bi pasikról viszont messze nem a férfiasság jut az eszünkbe. L.
2021. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Röviden: hímsovinizmus.
2021. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Kettes abszolut valid. Sajnos manapság a heteró férfiak is inkább kislányok már
2021. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De amúgy nem vágom a p#nci nyalás és műf@szos szeretkezés mitől minősül "nőiesnek"


Ha bármi akkor ez férfias viselkedés kéne hogy legyen, ilyen alapon meg nem igaz amit kettes ír

2021. aug. 1. 18:12
 6/15 A kérdező kommentje:

Illetve azt is furcsának találom hogy a nők részéről rendre jön a panasz hogy a pasik nem elég férfiasak de hallotta már bármelyikőt azt hogy egy pasi panaszkodna a nőkre amiért nem elég nőiesek?


Pedig ha belegondoltok az emberiség történelme alatt soha nem voltak nagy átlagosságban annyira férfiasak a nők mint most, szóval nem mintha erre ne lehetne ugyan így panaszt tenni.


Annyira furcsa számomra hogy mennyire hasonló mégis mennyire drasztikusan eltérő a nő-férfi mentalitás bizonyos helyzetekben

2021. aug. 1. 18:18
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, ha seggbe kell dugni egy férfit, az távolról sem férfias,ez tény. És én például nem izgatnék feneket sehogy sem. És az is tény, hogy néhány biszex pasin látszik, ami szintén nem túl vonzó. Nekem mondjuk volt biszex pasim, de sose kért ilyesmit, mert ő aktív volt pasi esetén is. Szóval ez nem feltétlenül elvárás. Igaz, ő megcsalt nővel és férfival is, de ez nem azért volt, mert biszex, hanem mert egy f@sz volt.
2021. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
En nem latom, hogy ferfiasabbak lennenek a nok, viszont a ferfiaknal tenyleg megfigyelheto a noiesedes.
2021. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Hetero nőkènt taszítanak a bi/leszbikus nők, de a bi/meleg pasikkal nincs semmi bajom. Szerintem ez így van a legtöbb hetero nőnél.
2021. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
90%
Engem egyáltalán nem taszítanak, de én is biszexuális vagyok. Hetero srácok is sokan vannak akik izgulnak a fenekükre, csak kevesen vallják be
2021. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!