Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti kiakadnátok azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kiakadnátok azon, ha egy crossdresser/sissy hozzátok szeretne hasonlítani, a ti külsőtökhöz, stílusotokhoz próbálna hasonulni vagy ez aranyos lenne, esetleg még imponáló is?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Aranyos lenne, engem nem zavarna
2021. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Esélytelen lenne. Egy pasi,hiába csinál akármit,lerí róla,hogy nem nő.Nevetséges,vagy gusztustalan,ki,ki döntse el. (nekem az utóbbi)
2021. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszene.
2021. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
97%
Engem is érdekel (én is crossdresser vagyok:)
2021. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes móka lehet mondjuk tippeket vagy egyenesen segítséget adni ilyen helyzetekben. :)

Biztos jó szórakozás volna.

2021. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész megtisztelőnek tartanám hogy "olyan csaj akar lenni mint én" :D Mondjuk én meg alapból eléggé "fiús" vagyok (Rövid(ebb) haj, pasis ruhák, pasis ékszerek, kevés smink, a szallagavatóm óta nem hordtam szoknyát, stb. ) szóval az adott crossdresser szerintem legjobb esetben is max egy kpop idolnak nézne ki a végére. Vagy ez lenne az a paradox szitu hogy "a pasi aki úgy öltözik mint a lány aki úgy öltözik mint egy pasi".
2021. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel mivel én is crossdresser vagyok de engem megleptek a válaszok (jó értelemben) jó látni hogy vannak elfogadóbb emberek is. Egyszer kipróbálnék egy közös bevásárlást is egy ilyen lánnyal🤔
2021. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, és elfogadnám. Csak ne legyen jobb mint én! :-) De tényleg jó lenne egy ilyen barát"nő"
2022. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!