Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » V an olyan subpasi aki még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

V an olyan subpasi aki még soha nem volt fiúval, de érdekelné? Miért, hogyan?

Figyelt kérdés
Miért kezdik érdekelni a csávókat a csávók? Nincs nő és így ilyen dolgokra kényszerűlnek? Submisszív hajlam?
2021. szept. 7. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nincs domináns nő akivel a szubmisszív vágyaimat kiélhetném. Csak fizetősök vannak, barátnőkkel sokadjára se jött össze, úgyhogy feladtam, mostmár férfit keresek inkább. Megjegyzem bizonyára mindig is volt bennem biszex hajlam, bár hosszútávú kapcsolatot, intimebb összebújást soha nem tudnék férfival elképzelni, de bdsm-et igen
2021. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van párom(nő), de mindig is vonzott a szex pasival, alárendelt passzív szerepben, kikötöz a pasi és kedvére használ stb...
2021. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van. Szub vagyok, korábban csak a domináns nők érdekeltek, de lassan elkezdtek a férfiak is. De még nem próbáltam ki.

20/F

2021. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!