Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szoptál már fogadásból?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoptál már fogadásból?

Figyelt kérdés
Sztorit leírnátok? Fiúk-lányok mindketten írhatnak.

2021. szept. 11. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2021. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szopni nem de volt ilyesmi. Lábfétises vagyok, kérdezz felelekeztünk, hatalmas szerencsémre azt kellett tegyem, hogyha nem felelek megkell nyaljam mellettem lévő talpát, aki lány volt. Direkt nem feleltem, elkezdtem nyalogatni, mindenkinek ciki volt, de nekem izgi.
2021. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen
2021. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2021. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Igen.Józsi bácsi 64F
2021. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem tudom ez számít-e, mert direkt én vezettem fel. Még tiniként színjátszókörbe jártam. A nyári szinis táborban 5 fiú volt 1 szobába.

14-17 között voltunk. Szóba került a szex. És a maszti. Mondtam, hogy verjük ki és az utolsónak le kell szopnia az elsőt. Mármint aki utoljára élvez el. Elsőre röhögtünk rajta majd csak csak mentek a dolgok és belementek. Így láttam a többieké mekkora és végül természetesen utolsónak élveztem el. Ami érdekes hogy a tábor maradék 4 napjában mindig előkerült a játék és akkor már nem az én ötletem volt. 1 kivétellel mindig vesztettem. Az utolsó nap nem, mert aki nyert srác őt semmiképpen nem akartam mert husi volt. És érdekes ahogy nyert hirtelen vhogy midenki kitalálta, hogy ah most nem tud elélvezni :D Szóval hiába nyert nem volt vesztes :D

A nyári tábor után erről sose beszéltünk többet. Azonban mind a 3 srácot leszoptam így, kivéve a husit. Egy srác később szóbahozta hogy nem játszunk-e újra. Értettem mire megy ki. Viszont mikor kettesbe játszottuk direkt nyertem :D Vele így később játszottunk párszor. Aztán már játékhoz se kötöttük a szopást hanem megbeszéltük és ment odavissza. Az érdekes talán inkább az volt mikor később mentek a poénok farok méretről, stb és én pontosan tudtam, hogy aki nagy farokúnak adja elő magát neki tök átlag és tudta ezt még a többi szereplő is hisz láttuk. Hát nekünk ilyen volt. Azóta eltelt 10 év és nem jön szóba a dolog ha látjuk újra egymást. Még azzal a sráccal se aki 15 éves korától kb 17-ig ugye újra meg újra benne volt.:D

2021. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

14 evesen uvegeztunk taborba. Osztalytarsamnak kellett lecumiznia. Nem elottukkellett de igazolnom kellett h megcsinalta.

Kimentunk a sator moge, es o tenyleg megtette. Hatalmas erzes volt, 1 perc alatt el is mentem.

De nem akartak elhinni a tobbiek.

2021. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

6 és 7-es!

Miért csodálkozok ha ilyen kérdéseknél előjönnek a pedomacik,mindig állandó jelleggel.Arra szigorúan figyelve hogy 14 évnél idősebbet írjon, de ha ez a törvény alsóbb korhatárt szabna meg, akkor egyből számokat látnánk ott, ahova most 14-t írtatok.

Szánalom hogy léteznek ilyen emberek még.

2021. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Milyen kamusok vagytok ti.

A kérdésre válaszolva pedig,nem.

2021. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Igen, volt egy fogadásom egy Romeós pasival akivel már egy ideje összejártam, az volt a tét, ha letudom szopni úgy, hogy 5 perc alatt elmegy, akkor ő hív meg vacsorázni, ha pedig később megy el mint 5 perc akkor pedig én hívom meg őt.


De ugye az nem volt benne, hogy előtte nem izgathatom más módon, szóval mire odajutottam, hogy bekapom neki, addigra már csak másodpercek kérdése volt, hogy megkapjam az "előételt" a számba :D


+ még vacsora meghívást is nyertem :D

2021. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!