Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuálisok miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuálisok miért nem csak biszexuálisokkal kezdenek?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam hogy a biszexuálisok valamiért előszeretettel kezdenek heterókkal. A heterok ebben a kapcsolatban hosszú távon leginkább sérülnek érzelmileg de lehet hogy a szexualitásukban is gondjuk lesz. A biszex és a hetero értékrendje teljesen más. A biszexek miért kezdenek heterokkal?
2021. szept. 12. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
26%
a homók is ugyan úgy nyomulnak bárkire, magasról tesznek rá hogy az heteró e vagy sem
2021. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
97%
Én hetero nőként éltem már párkapcsolatban biszexuális férfival, semmi probléma nem volt ebből. Végül szakítottunk, de egyáltalán nem ez miatt. Szerintem ez leginkább a két emberen múlik nem azon hogy most ki biszex meg hetero. Mondjuk annyi biztos hogy egy homofób ember nem fog összejönni egy biszexuálissal.
2021. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Viszont a homoszexuálisok/leszbikusok kizárólag a saját nemükre. A biszexeknek meg mindegy. Tényleg azt tapasztaltam hogy (tisztelet a kivételnek) belemásznak egy hetero életébe, és ha a nő hetero akkor olyan dolgokat is meg fog tenni a biszex ferfinek, amit normál esetben nem tenne meg egy hetero férfinek mert az nem is kérné rá.
2021. szept. 12. 15:26
 4/67 A kérdező kommentje:
2-es látom te nő vagy. A biszex partnered kérte hogy pl nyald ki a hátsóját vagy ujjazd meg?
2021. szept. 12. 15:27
 5/67 anonim ***** válasza:
100%

#4


Az baj ha nekem heteróként van ilyen vágyam?:D

2021. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudom hogy gond-e neked. A partnerednek az?
2021. szept. 12. 15:33
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

#6


Sajna nincs partnerem :<

2021. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
De gondolom már volt partnered és akkor is volt ez a vágyad.
2021. szept. 12. 15:48
 9/67 anonim ***** válasza:
100%

#8


Csak azért mondom el mert ez egy aninom oldal és legalább nem égek be annyira 😅


Még szűz vagyok..

2021. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

Még ha kifejezetten csak biszex pasival akarnék járni, egy biszex pasit sem ismerek csak melegeket. Férfiból csak heteróval jártam, lányból van biszex exem, de nem ez alapján választunk párt mert nem befolyásol semmit.

Hogy érted hogy más az értékrendünk mint a heteroknak?

2021. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!