Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melyik nemhez vonzódok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nemhez vonzódok?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.Még régebben gyerekkoromban hamar előjött nálam a szsxuális téma.Édesapám "játékra" invitált még nagyon kicsiként és unokanővérem is megmjtatta a másik oldal "játékát".Ezek még óvoda elött voltak így már ovi/általános iskolában úgy hogy nem volt fogalmam mit csinálok csináltam az unokanővérem által mutatott "játékot"

Kb 4-5 lánnyal voltam szexuális kapcsolatban gyerekkoromban utána valami törés volt nálam.Nem tudom mi történt,de senkihez nem vonzódtam.Még régebben megfogadtam,hogy soha nem leszek férfival szexuális kapcsolatban.Ez már valamikor 14-15 éves koromban lehetett +- pár év.Eddig 2 férfival volt kapcsolatom.Az első szülői nyomás hatására.A szexet egyáltalan nem élveztem vele és mindig csak a végét vártam.A második páromról kiderült hogy transznemű/nő szeretne lenni/Ő mindig is lányosabban viselkedett.Most pedig nem tudom mi vagyok.Vele volt hogy férfiként élveztem a szexet,de akkor is volt mikor nőnek öltözött.

Jelenleg nem tudom merre tovább.Félek ha rosszul döntök tönkremegy az életem.Ti hogy kátjátok?Mi vagyok?/pszihológus nem segített.Ez már a végső kétségbeesésem./


Meg mindig csak lányokkal akartam barátkozni,Soha nem szerettem fiúkkal lenni.Mikor az első legjobb barátnőmnek pasija lett akkot féltékeny voktam de azt sem tudom mire.



2021. szept. 26. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
"Kb 4-5 lánnyal voltam szexuális kapcsolatban gyerekkoromban" ??????
2021. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miii??? Gyerekkorodban 4-5 lánnyal voltál szexuális kapcsolatban? Nem csoda hogy felnőtt korodra azt se tudod mi merre hány méter.
2021. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Ez alapján a pingvinekhez vonzódsz
2021. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz azzal, hogy mi vagy. Legyél olyan emberekkel, akiket vonzónak találsz, akikbe szerelmes leszel. Ennyi. Nem kell ezt túllihegni.
2021. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az első 3 kommentelőnek köszönöm a kedves hozzászólást.Az biztos hoz állatokhoz nem vonzódok....Igen gyerekkoromban.Édesapam kb 3éves koromban beinvitált a "játékba".

Igen nem tudom mi merre hány méter ezért kértem segítséget.

Próbálom de nem tudom mit tegyek.Párom ugye nő akar lenni de nem tudom hogy akkor is vonzódni fogok e hozzá meg hogy hogy lenne jobb.Félek ettől az egésztől.A családom sem mondhatom elfogadónak...

2021. szept. 26. 18:03
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ergo apád és unokanővéred megerőszakolt??
2021. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
MIt csinált apád?
2021. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem szivesen írnám le ezeket.És vissza sem szívesen emlékszek.
2021. szept. 26. 19:04
 9/20 A kérdező kommentje:
Inkább a vonzalomról szeretnék tudni de mi hamarabb.Honnan tudom kihez vonzódok?Vagy mit tegyek?
2021. szept. 26. 19:45
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Ne mond azt hogy te emlekszel ovodas korod elotti evekre.

Plane 3 evesen.

Gagyi a sztoryd.

De ha tenyleg igaz lenne ami szerintem off, akkor sajnalnalak.

2021. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!