Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megingott a magamról alkotott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megingott a magamról alkotott képem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az önismeretet fontos dolognak tartom és szeretném magamat tisztán látni.

Mindig is tudtam, hogy vonzanak a nők, de semmi érdemleges nem történt tavalyig, amikoris megismerkedtem egy nővel, akivel végül össze is költöztünk. Szerettem őt, de megromlott a kapcsolatunk.

Ezután az exemet kértem neg, hogy húzzon ki a csávából és újra együtt lakunk. Voltunk együtt párszor szexuális értelemben, de nekem nem igazán volt jó. Fájt, undorító volt, hogy elélvez és olyan durvának, kellemetlennek éreztem azt is, ahogy hozzámért vagy megcsókolt. Kedvelem őt, de férfi és taszít a gondolat, hogy együtt legyünk.

Aztán újra összejöttem egy nővel, tőle viszont odavagyok, imádom azt, hogy hozzámér, a szex is nagyon jó....


Ez az egész azért van, mert az exem férfi vagy azért mert az exem?

Lehet, hogy nem is 50-50% az érdeklődésem, hanem jobban vonzanak a nők?

És ha önmagammal szemben ezt nehezen fogadom el, vajon hogyan tudnék tenni azért, hogy el tudjam magam fogadni?


2021. szept. 27. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem létezik 100% hetero- vagy homoszexualitás, vagy 50-50% biszexualitás.


Mit akarsz elfogadni? Hogy olyan vagy amilyen vagy? Hogy arra vágysz, amire vágysz? Ez minden egyes emberre igaz. Előre definiált kategóriákba meg felesleges betuszkolni magadat.


Legyél akivel szeretnél. Ha ez megvan, igazából miért probléma, hogy nem valaki mással vagy? Függetlenül attól, hogy a másikat tudod-e kedvelni vagy sem.

2021. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális vagy, megvan benned a nyitottság, csak az előző partnereddel nem voltatok közös hullámhosszon. Ha egy pasival történt volna a dolog akivel nincs meg az ágyban az összhang, de a következővel meg igen akkor is ezt éreznéd mégsem kételkednél hogy hetero vagy-e. Biszex vagy, fogadd el magad és élvezd az életet :)
2021. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én enyhe biszex férfi vagyok, akit a nők vonzanak, férfival csak alkalmilag szoktam lenni.


Szerintem az lehet, hogy az exed nem igazán jön be neked.


A gyerekeimnek azt a tapasztalatomat adtam tovább, hogy ha a partnere illata és érintése nemkellemes, akkor bármilyen jó parti is legyen, akkor sem szabad kezdeni vel.


És az illatoknál és érintéseknél maradva, ha a mostani barátnőd ilyen szempontokból nagyon bejön neked, akkor valószínű, hogy inkább vagy leszbi, mint biszex :)


Err abból lehet következtetni, hogy egy nő az, aki legjobban vonzz és kedves a számodra, míg a férfit max eltűröd kényszerből.....

2021. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtapasztaltál egy másfajta érintést és gyengédséget, mint amit egy pasi adhat, és az tetszett neked. Én utálom a kategóriákat és a címkéket, te sem kell címkéket rakj magadra, hogy akkor most mennyire vonzódsz a nőkhöz, és mennyire a férfiakhoz. Te, te vagy, aki most épp vágyik valamire, és elutasít úgymond egy másikat, a jövőt meg senki nem látja előre.
2021. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi fájt , undorító volt!, akkor ez nem biszexség.
2021. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Attól hogy egy adott férfival nem volt jó a szex nem jelent semmit. Az emberek nem egyformák 😉


De azzal sincs semmi gond, ha tényleg leszbikus vagy, nem attól függ a boldogság, hogy milyen nemű a párod.

2021. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!