Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok bevállalósak baráti társaságban egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

Pl. beleférhet az, hogy egy buli közepén diszkréten félrevonuljatok, egy negyedórára?

Mi volt eddig a legmerészebb kalandotok társaságban?


21L (bi)



2021. okt. 10. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy nem negyedóra lesz.....
2021. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Házibuli volt igazából mindketten heterok vagyunk csak kíváncsiak voltunk. Azóta sem derült ki, félre vonultunk egy emeleti fürdőbe ahol olyan szexben volt részem mint meg soha. A lányok sokkal jobban nyalnak puncit mivel tudják ki a jó egy nőnek! (Szerintem) Aztán volt ollozas is. Kb 10-szer mentem el az este folyamán :D
2021. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán, főleg ha kicsit piás vagyok.

Ha meg bekólázok, akkor akár ott mindenki előtt is...

2021. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán benne lennék így biszexként. Eddig a legdurvább az volt hogy nyilvánosan fogdostuk egymást egy lánnyal meg csókolóztunk
2021. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Társaságtól is függ

De alapvetően nyilvánosan csók, fogdosás fér bele, félrevonulás vagy egyáltalán nem feltűnően, vagy ha tudom, hogy olyan a társaság, akik nem csinálnak ügyet belőle, akkor nem érdekel mennyire esik le nekik, hogy mi történik

18L (bi)

2021. okt. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszteri bulin volt sokat ittunk. A hölgy bi én meg elfogadom. Élveztük. Meztelenül táncoltunk éjfél után. "Többen" látták...42N
2021. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!