Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes lettem egy biszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy biszexuális pasiba, lenne pár kérdésem, de nem tudom, hogy tegyem fel?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy biszexuális pasiba, de félek a szexuális együttléttől, ugyanis nem egyszer ijesztgettek otthon azzal, hogy így könnyebben terjed az AIDS. És tudom, hogy durván hangzik de legszivesebben kivizsgáltatnám.... Vagy legalább megkérdezném, hogy mennyi emberrel volt már együtt, mindig használt-e gumit de ez olyan gázul hangzik.. Alapjáraton nem zavar, hogy biszexuális, én is az vagyok, de valahogy van olyan érzésem, hogy ő lazább erkölcsű sokkal, mint én és emiatt tartok ettől az egésztől. Mit kéne tennem szerintetek? 21/L

2021. nov. 4. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha ott tart már a kapcsolatotok simán kérheted tőle ,hogy végezzen el kivizsgálást, cserébe te is. Mondd azt ,hogy te ilyen vagy, rossz tapasztalat stb. Semmiképp se jegyezd meg neki ,hogy azért ,mert biszexuális.
2021. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Új partnernél én mindig óvszerrel védekezem, nem csak a melegeknél terjed, és nem csak csak az AIDS létezik ugyanis. Csak akkor vagyok hajlandó másra áttérni, ha már van olyan szinten a kapcsolatunk, hogy meg lehet ilyen témákat beszélni, és nem para kivizsgálást kérni gyanú esetén.

Ha ti még nem tartatok itt, akkor egyszerűen csak maradjatok a guminál.

2021. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem csak az létezik és nem csak melegeknél terjed. De nagyobb valószínűséggel kapják el ők általában. És azért emeltem ki az AIDS-t mert azt tartom a legijesztőbbnek. És természetesen óvszer használatra gondoltam én is. Csak hát ugye az nem csak nemi úton terjed, például egy heves csókkal (egy kis seb keletkezése) is terjedhet. És folyton ezen aggódni nem túl egészséges, ezért kértem segítséget.
2021. nov. 4. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen választ vártál akkor. Szerintem ez a két lehetőség van:

- kerek-perec megmondod, hogy aggódsz a betegségek miatt, és tudni akarod, hogy lehet-e beteg, esetleg kivizsgáltatná-e magát

- egyelőre maradtok a guminál és a heves csókmentes kapcsolatnál

2021. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem addig szép, amíg be nem teljesül.
2021. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sandrisbp ***** válasza:
100%
Ha utána olvasol, látni fogod, hogy heves csóktól meg ilyesmitől senki nem lett még aidses, a nyál ugyanis nem kedvez a vírus túlélésének. Amerikai, melegeknek szóló oldalakon azt is olvasni, hogy nincs igazolt olyan eset se, amikor bizonyíthatóan oráltól kapta volna el valaki. Szóval aktusnál mindenképp ajánlott az óvszer, de egyéb dolgoknál nem túl esélyes, hogy összeszedsz valamit. Persze azért előtte nem árt, ha megkérded, hány sráccal volt és mit szoktak csinálni.... és hogy általában védekezik-e. Amúgy meg ha egy heteró pasi alkalmanként prostikkal szexel, az se egy életbiztosítás.
2021. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nyiltan elmondta neked, hogy bi akkor semmi gondja nem lesz tesztet csinaltatni. Keves az a pasi aki a lannyal valo kapcsolat elejen elmondja, hogy bi.
2021. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!