Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetek e úgy biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek e úgy biszexuális hogy a lányok közül elég kevesen tetszenek kívülről de viszont a személyiségük nagyon?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szexuálisan is vonzanak?Ez a döntő.
2022. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez elég új nekem még, de el tudnám magam képzelni egy lánnyal egy ágyban igen.
2022. febr. 20. 14:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár valószínű hogy azért nem akarok magam teljesen elfogadni biszexuálisnak mert félek a véleményektől.
2022. febr. 20. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg van a hajlam benned.
2022. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már kettő, három éve gondolkozom azon hogy lehet hogy a lányok is tetszenek, csak félek, és ezért eddig elnyomtam magamban, de most megint kezd előtörni és nem tudom hogy mit érzek, mivel a pasik kívülről vonzanak jobban a lányok pedig belülről.
2022. febr. 20. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányok belülről? Hmmm ez érdekes. Férfiként is nehéz olyan lányt találni még barátnak is, akinek a személyisége igazán bejönne. Hát még kapcsolatra..
2022. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!