Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek jó vagy rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó vagy rossz ötlet volt így cselekedni? 24/L

Figyelt kérdés
Biszexuális lány vagyok és egy ideje nagyon tetszik egy másik lány nagyon vonzódom hozzá főleg testileg. Jó vele a viszonyom, de nem állunk túl közel egymáshoz. Jó ismerősöknek mondanám magunkat. Szeretném elmondani neki, hogy fontos nekem és szexuálisan sem közömbös számomra, de elég ritkán találkozunk és ez nagyon megnehezíti a dolgomat. Próbáltam már elhívni többször ide-oda, de ezek kudarcba fulladtak. Próbáltam interneten is ráírni, de nem chatelgetős típus jobban szereti az élő beszédet így nem sokra menten azzal, hogy ráírtam. Élőben mikor találkozunk, akkor kedves velem és elbeszélgetünk, de akárhányszor látom mindig megy meg siet valahova és pár perc erejéig tudunk csak beszélni. Hosszú ideje már sóvárgok utána. Viszont már elég magányos vagyok és szexuális értelemben is hiányom van. Pár hete rámírt egy srác és találkoztunk párszor. Hagytam, hogy megcsókoljon és megöleljen. Szimpatikus srác, de nem mondanám, hogy szerelmes vagyok. Vonzódom hozzá, de közel sem annyira, mint a lányhoz. Ennek ellenére összejöttem vele, mert magányos vagyok és szimpatikus is. Elvagyunk meg minden, de ennek ellenére még mindig gondolok erre a lányra és fantáziálok róla is. Szerintetek szemétség, amit csinálok?

2022. febr. 27. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem szemétség! Sőt ha úgy alakul, nyugodtan éld ki a lánnyal is a vágyaidat. Srácokat ez nem szokta zavarni. Legalábbis nekem eddig minden palim azt mondta, h nővel megcsalhatom.
2022. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Inkább gyerekes.
2022. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg hozzatok össze egy hármast.
2022. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srácot becsapod és hitegeted, elhiteted vele hogy szerelmes vagy de közben meg nem akkor inkorrekt vagy. Ne játszadozz mások érzéseivel! Mond meg a srácnak, hogy komálod, jó a szex meg minden, de nem érzel szerelmet ennek fényében gondolkozzon kettőtök között bármiben is.
2022. febr. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cseppszi ***** válasza:
89%
Ha bisex vagy , akkor mindkét nemmel tudsz kapcsolatot teremteni. Az elérhetetlen vágyaiddal csak magad álltatod. LEgyél boldog azzal akivel lehet és ne azzal aki elérhetetlen.
2022. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de hosszabb távon így nem leszel boldog. A helyedben elmondanám a srácnak hogy bi vagyok. Lehet még bele is menne hogy lánnyal csináld esetleg hármasban.
2022. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalában nem szemétség. Főképp, ha tudsz vele beszélni a biszex vágyaidról is.
2022. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!