Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti láttok fantáziát a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti láttok fantáziát a "passzívvá nevelésben"? Tehát ha a cél, hogy a srác full passzívvá váljon a szexben?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A férfias férfiakat szeretem, nem az olyanokat, akik nem merik megélni a meleg vágyaikat, és ilyeneket találnak ki...
2022. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül komoly kapcsolatban gondoltam, ennyit még hozzáfűznék.
2022. febr. 28. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A férfias férfiakat szeretem.
2022. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Hány éve is kérdezed már....?
2022. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Jó kérdés.... én is ismerek olyan bi srácot, akivel volt pár afférom, aki inkább passzív oldalon mozog, ha velem van együtt, meg inkább tőle 10 évvel idősebb pasik társaságát keresi, de most talán van barátnője... én későn kerültem egyetemre, ráadásul nappali tagozatra, mármint mindkét esetben, voltak kanyarok életemben, de letagadhattam a koromból... eléggé spontán jött az életemben és még mindig kiván testileg... de én most külföldön vagyok, bár erkölcsi dilemmát okoz, hogy van barátnője és ő meg velem csalná meg...
2022. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem alapból nem érdekelnek az ilyen bdsm dolgok de érdekes lenne egyszer megdugni egy srácot felcsatival aki ezt ennyire élvezi. De csak ha fiatal és szexi :D
2022. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Most elképzelem a szituációt ahogy szépen lassan arra nevelem,hogy én dugom meg őt és nem fordítva.Számomra nagyon unalmas és kiábrándító lenne ez az egész.Még azt mondom egyszer egy hónapban ha a pasim élvezi megteszem neki de ennyi slussz-passz.

Alkalmiban meg pláne nem szexeljünk és felejtsük el egymást.

2022. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!