Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez valóban belefér a heterosze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban belefér a heteroszexualitásba?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, nem hetero. Van egy idősebb férfi ismerősöm, aki mikor megismerkedtünk, heteronak vallotta magát.

Aztán kiderült, hogy összefekszik rendszeresen fiatal férfiakkal, majd nálam is próbálkozott, tőlem komoly kapcsolatot akart, de nem az esetem, elküldtem.


Gondoltam, szégyelli, még nem dolgozta fel, hogy bi, de egyszer benyögte, hogy ő heteronak tartja magát, hiszen komoly kapcsolata csak nővel volt :D Szerintem aki vonzódik a férfiakhoz, az már nem nevezhető heteronak. Rajtam kívül senki nem tud a bi dolgokairól.



2022. márc. 2. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem, ne vicceljünk. Rendszeresen szexel férfiakkal, hogy lenne hetero...
2022. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő tuti nem heteró
2022. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Akkor az a tippem, hogy legbelül tudja, hogy ha kiderülne, elveszítené az ismerősei (zömében széljobbosok) nagy részét, így bemagyarázza magának a heteroságot.
2022. márc. 2. 14:04
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
igen
2022. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez neki így jó... lelke rajta.

MIlyen korú?

2022. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
50 éves.
2022. márc. 2. 14:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hetero férfiként nem kívánsz rá néha a f*szra, ez tuti.
2022. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy férne bele, szexuális vonzalomra használjuk a kifejezéseket, nem hogy kivel van komoly kapcsolata
2022. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán fér bele. Ez bizony bi-ség.
2022. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem voltam férfival, de gondolatban izgat a szopás. Na, már ebből tudom, hogy nem vagyok hetero, maganak ne hazudjon az ember legalabb
2022. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!