Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pixien van egy fiatal pár....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pixien van egy fiatal pár. (Domina - szub férfi) A domina szopásra akarja nevelni a szubot. Mit kellene írnom hogy legyen náluk esélyem?

Figyelt kérdés
Nem csináltam még ilyet de izgi.
2022. márc. 9. 22:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Már írtam nekik egyik profilomról, de nem írnak. Hazudjak hogy tapasztalt vagyok?
2022. márc. 9. 22:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj mert azonnal rájönnek és egyből offolnak. Ha nem jössz be nekik külsőleg vagy bármilyen más szempontból akkor felesleges további levelekkel bombáznod (zaklatnod) őket. Férfiként tudomásul veszed, hogy nekik nem jöttél be és pont mész tovább.
2022. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló dominával én itt beszéltem. Ne kamuzz neki.
2022. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem az izgat, hogy leszopjon egy szub pasi?

Probalkozz meleg tarskeresokon, esetleg adj fel te egy hirdetest a pixien

2022. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!