Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés

20/l

Fiukkal siman osszejovok, kavarok, semmi gondom nincs. Viszont ha elkezdenek kontrollalni akar szex kozben is vagy kapcsolatban, akkor mar az idegesit.

Ha lanyokrol van szo, meg sosem kavartam egyel sem. Hosszu ideig beszelgettem egy lannyal akirol tudtam hogy leszbikus es konkretan a szivemen hordtam mi van vele. Fiukkal nem tudnek igy. Bennem van az, hogy nagyon szeretnek vigyazni valakire, de a hetero parkapcsolatban inkabb a ferfi a dominans. Ez a lany egy ido utan elkezdett ignoralni, ( mar lassan masfel eve) es ez nagyon nagyon zavar, de nem allhatok oda ele es mondhatom neki mivan mikor en sem tudom.

Kozben van egy kozeli meleg baratom, akinek van egy lany baratja akirol megtudtam hogy a lanyokra bukik.

Emiatt o is elkezdett kicsit erdekelni, bar meg sosem beszeltem vele. Megint ez a dolog, hogy valakire tudnek vigyazni es figyelni… en tudnek a dominans lenni…

Ez az ugy tud valakit biszexualissa vagy leszbikussa tenni, vagy csak szimplan onzo vagyok?

Tehat roviden a fiukkal siman eljatszogatok anelkul, hogy erdekelne hogy megbantom oket. Viszont a lanyoknal mar erzem ezt a dolgot, hogy nem szeretnem oket megbantani, meg szeretnem oket vedeni🥺



2022. márc. 15. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Itt lelki problémáid vannak, nem szexuális.
2022. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Keres fel egy szakorvost
2022. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Lehetseges, mert itt az eletemben csaladon beluli ongyilkossagtol kezdve volt mindentxd
2022. márc. 15. 10:20
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Ne kuldjetek szakorvoshoz, a lelki ertekei miatt... Neki legalabb van hite es szereti az embereket es teljesen hetero.
2022. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem derült ki, hogy szexuálisan is érdekelnek e a lányok?

Ha igen, akkor olyan biszex lehetsz, aki érzelmileg a lányokhoz vonzódik (homoromantikus biszexuális lány vagy).

2022. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Lehet, hogy le leszek pontozva. Szerintem nem ez van a háttérben. Bocsáss meg kérlek, nem akarlak elemezgetni, sem a múltadban vájkálni... De elsőre egy határozott karakternek tűnsz, aki nem tűri, ha irányítják, de egy domináns nő még nem lesz biszexuális vagy leszbikus.

Érdemes lenne elgondolkozni a látott mintákon és megélt tapasztalatokon, ott lehet a válasz a kérdésedre. Például; Számodra példát, irányt mutató, fontos női nemű személy hogyan viszonyult a férfiakhoz és mi arról a véleményed? Van/volt erőszakoskodó, agresszív férfi az életedben? Van olyan férfi a múltadból, akit büntetni akarsz? Mi lehet az oka annak, hogy ennyire nem tudod átadni magad egy férfinek? Miért érzed úgy, hogy te nem lehetsz gyenge? Ki az, aki mellett támasznak kellett lenned? Volt olyan nő, akit nagyon meg akartál óvni, menteni, de nem sikerült és hibáztatod magad? Ért komolyabb sérelem gyermekkorban? Ha igen, volt, aki megvédett vagy magadra maradtál a problémáddal?


Amiatt ne aggódj, hogy felkeltik a leszbikusok az érdeklődésed, velem is kikezdenek a hetero barátnőim és mások is vannak ilyen tapasztalatokkal. Ez lehet éppen önbizalomnövelés vagy lelki probléma miatt is. Nincs kizárva a rejtett leszbikus vágyak felébredése kíváncsiság miatt sem és persze az is lehet, hogy valóban érdekelnek a nők. Ezen is gondolkozz el, hogy mit érzel, amikor szexuálisan gondolsz a nőkre. Tetszik, izgat? Akarod őket érinteni, csókolni, stb?

Nem kell a kérdésekre válaszolnod, nem kell nekünk megnyílnod, ha nem akarsz, elég, ha magadban válaszolsz ezekre és utána tovább tudsz menni a témában. De szerintem ez nem csak ennyi, hogy egyszerűen te bi/leszbi vagy. :)

2022. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Erdekelnek a lanyok olyan teren is..
2022. márc. 15. 10:52
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Megfigyelésem szerint, ha felmerül a kérdés, a válasz mindig igen.


34/F (biszex)

2022. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4-es: "Tehat roviden a fiukkal siman eljatszogatok anelkul, hogy erdekelne hogy megbantom oket." - Neked ez egy teljesen hetero, lelki értékekben gazdag, emberszerető személyt mutat? :D (Bocsi kérdező!)


8-as: Tapasztalatok szerint, attól még, hogy felmerül a kérdés, a válasz nem mindig igen. 30/N (leszbikus)


Kérdező, szerintem benned hatalmas harag dúl a férfi nem felé (talán szülő, nagyszülő miatt), az összes nőben pedig egyetlen nőt keresel és akarsz megmenteni (szülő, testvér vagy gyermeki éned). A 6-os jól összefoglalta amúgy, azokkal a kérdésekkel foglalkozz, hogy rátalálj önmagadra.

2022. márc. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"8-as: Tapasztalatok szerint, attól még, hogy felmerül a kérdés, a válasz nem mindig igen."

Volt már, hogy a "eddig a fiúk/lányok jöttek be, jött egy lány/fiú és vonzódom hozzá" kérdésnek nem ez lett a megoldása?

2022. márc. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!