Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi számít gyorstüzelőnek? Te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít gyorstüzelőnek? Te mennyi idő alatt mész el sráccal?

Figyelt kérdés
Orálba vagy análba más az eredmény? Meddig bírod?

2022. márc. 21. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ez pozíciótól, kedvtől, csajtól, helyzettől, helyszíntől, módszertől nagyon függő dolog. Ha átlagot kellene mondanom olyan 10-15 percig illik bírni, mert a nőnek általában kell annyi, de az is lehet, hogy már ő is beindult annyira, hogy 5 perc alatt végeztek mindketten.
2022. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek akik nagyon nagyon hamar elmennek. Azok is akiknek nagyon sok jön. Egyikkel se volt dolgom.
2022. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lánnyal is gyorstüzelő vagyok,ha 5 percig bírom,az már rekord,de fiúval másodpercek.Olyan is volt,hogy csak megfogta és attól elsültem,de az is rendszere,hogy elélvezek miközben szopok.Valahogy nagyon izgató ez nekem
2022. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Max egy perc,de sokszor inkább csak fél perc sajnos...
2022. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Felfujhatogyerek ***** válasza:
100%
Helyzettől függően 1-10 perc között. Volt már olyan is hogycsak beszélgetés közben mentem el mikozben hallgattam a srácot.
2022. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt is sok a szubjektivitás, minden ember más és más. 1-eskének adok igazat, aki azt a rengeteg külsö/belsö körülményt sorolja fel.
2022. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Számba általában párp és elmennek
2022. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
oral során 1 perc ha jól csinálja
2022. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bulvárfogalom, a valóságban nincs ilyen. A behatolás előtti orgazmust szokták koraimagömlésnek nevezni. De ez ritka dolog, hogy valaki nem jut a behatolásig.
2022. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!