Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek,rejtett (latens)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek,rejtett (latens) meleg,vagy Biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mièrt,de nèha mèg most is előfordúl hogy nős lètemre mellesleg rendes házas èletet èlek,mègis ha látok egy Tini fiút,elkezdek gerjedni. Szerintetek gáz,ha mindössze nyolc èves koromban szînes rudakat dugtam fel magamnak,ès imádtam már akkor a Hip Hop Boyz-t,ès első èrzèsem 7-8-èvesen lehettem elsős általános iskolás,ès meg pusziltam a fiúkat. Volt hogy elsős lètemre,ötödikes fiúkat pusziltam meg,aztán jól meg vertek. De az akkor 25-30-èv körüli osztály főnökömet aki egy szőke csaj volt,öt is meg fogdostam. Ahogy elkeztem serdülni,14-15-èves koromban szerelmes lettem,egy nálam nègy èvvel fiatalabb fiúba. Majd masztizás közben úgy volt az igazi èlvezet,ha egy Gilett borotva kemèny fèm gumival bevont nyelèt dugtam fel magamnak,ès úgy maszturbáltam. Sőt volt hogy be mentem a horgász boltba,vettem csonti kukacokat,ès egy marèkkal a gatyámba tettem,ès èlveztem ahogy a kukacok a vègbelembe másznak fel. Szerintetek ez serdülő kórban normális??? Vagy csak egy átmeneti állapot. Most már nem csinálok ilyeneket,mert felesègem van. De mèg mindig az van ha nagy WC-zek,ès igencsak kemèny a kaki,akkor nagyon èlvezem vissza tartani,majd amikór ki nyomom,èlvezem,ès mindig izmos sportos tini fiúkat kèpzelek magam elè. Ez is normális? A párommal már sokfèle szexet ki próbáltunk,de engem valahogy vonz a kakiszex,ez baj??? Meg egyszer úgy akarom majd csinálni,hogy amikór èn èppen a páromat döföm,addig engem egy másik fiú dönget meg hátúlról. Ez szerintem olyna gáz,mármint hogy nem kizárt hogy Biszexuális vagyok. Pedig inkább a nők ès a csajok izgatnak jobban. Hogy lehet k îrtani magamból,hogy a fiúkat ne kîvánjam többè? Pedig èn már csak a csajokat szeretem. Azt olvastam hogy serdülő kórban vannak kanyarok a szexualitásban,mivel akkor mèg nem fejlődik ki a szexualitás. Csak felnőtt kórban alakúl ki a vègleges. A munka helyemen mivel edző teremben dolgozom nap mint nap látok sportos izmos fiúkat,lányokat. Egyszer egy pasi be is szólt nekem,hogy "Mit bámulod folyton azt a fiút?!?Te búza vagy???" Olyan kellemetlen volt. Pedig szeretem a páromat,ès normálisan èlünk nemi èletet. Hogy tudnám magamból ki îrtani ezeket a bizar vágyakat? Minden èpîtő választ előre köszönök.
2022. ápr. 13. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem biszex vagy.

Kiirtani? Sehogy...

Elfojtani... jönnek a lelki problémák.

Szóval előbb komoly önismeret, a vágyak pontos beazonosítása, és a valóság pontos beazonosítása.... utána látni fogod, hogy ki, mi vagy....

2022. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!🤗🤗🤗 Akkor ezzel együtt kell èlnem??? Akkor már èrtem hogy mièrt mindig a popsikkal vagyok mindig el foglalva! Ès èrtem,hogy mièrt nem okoz akkora örömöt a párommal a hagyományos vaginális szex. Előbb vagy utóbb ez veszèlyeztetheti a párkapcsolatomat?
2022. ápr. 13. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy az önismereti tréninged végén hogyan látod majd magad " kívülről".

Mondjuk az az érzésem, hogy igen, veszélyeztetheti...

2022. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
De cuki lehetel általánosban, sajnálom hogy megvertek.
2022. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!