Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok titkos, még be nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titkos, még be nem teljesült vágyak között szerepel valakinél, hogy kipróbálja a szexet egy meleg sráccal?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 13. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Melyik nő szeretne olyan férfival együttlenni, amelyik nem vonzódik hozzá és fel sem áll a farka?
2022. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem.
2022. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ilyen, akárhányszor kérdezed még meg. Az 1-es jól leírta.

Egy meleg srác nem akar lánnyal szexelni. Eleve itt megbukik a dolog.

A másik meg hogy mi nők azokat a férfiakat szeretjük akik beindulnak ránk, vágynak ránk, egy meleg pasi meg nagyon nem ilyen.

Én bírom a melegeket, havernak tök jók, vannak páran a baráti társaságban, nagyon jól el lehet lenni velük, de soha egy pillanatra nem láttam bennük a férfit, eszembe sem jut.

2022. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Persze, mégis ki akarna úgy szexelni valakivel, hogy az nem akar se ránézni, se hozzáérni?
2022. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, de ez egy naagyon buta kérdés... :-(
2022. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdezö, ha te vagy a meleg, és most és itt keresel csajt magadnak "kipróbálni" a hetero szexet, akkor szerintem nem fogsz sokra jutni. :-(
2022. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!