Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Dominák, domináns nők, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák, domináns nők, nektek ez izgató, ha a szub kisebb péniszét és nagy mérettel rendelkező pasi farkát egymás mellé teszitek, így alázva a szubot?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Aham és hogy kerül oda egy nagyobb mérettel rendelkező pasi? 😂

Úgy látom visszatért a "kérlek alázzatok meg a méretem miatt dominát keresek hozzá" versenyzők a GyK-ra.

2022. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Izgatna csak sok szub nem vevő a biszex játékokra.
2022. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nagy igény van a méret alázásra, nagyon népszerű
2022. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
2es vagyok. Köszi a lepontozást. Smpixien ismerkedtem szub férfiakkal, és amikor szóba került esetleg mégegy férfi a buliban, közölték hogy teljes mértékben kizárt. Biztos én vagyok rossz helyen...
2022. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Kettes, én nyomtam neked egy pozitívat. Talán sub, talán biszex pasiként. Nekem inkább az összeméregetős alázós része nem tetszik a leírtaknak. Talán mások ezért pontoztak le.


29/F

2022. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy nő-egy férfi alázásos felállás az elfogadható, nem jó ez az általad felvázolt keveredés...
2022. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
#4 egyszerű oka van, nevezetesen attól hogy szubmisszív egy pasi még nem jelenti azt hogy automatikusan biszex is lesz. Bár nem láttam erről felmérést, de valószínűleg nem sokkal nagyobb a szubmisszív pasik között a biszexek aránya mint a "normál" (nem BDSM) szexualitással rendelkezők között.
2022. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám, kíváncsi vagyok hogy hatna rám egy ilyen megalázás. De ehhez nagy bizalom kell
2022. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!