Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális/meleg fiúk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális/meleg fiúk a segítséget szeretnék tőletek kérni kérni. Talán a fiú szerelemes lenne belém? vagy benéztem a dolgokat és biszex vagy meleg lenne Pluss csak barátként tekint rám. Trollok hanyagoljanak.

Figyelt kérdés
3 hónapja megismerkedtem egy fiúval facebookon keresztül ő 17/F én 16/L. Elkeztünk írni egymással. Nos eltelt 2 hét és a fiú megkérdezte tőlem hogy szeretnék e vele barát lenni és én természetesen igent mondtam neki. Iáig nem is volt gond de eltelt 1 hónap amiotától ismerjük egymást és kezdett nekem becenevet adni ami babám volt. Engem ez nem zavart. De aztán ez a becenév adás után elekzdett engem mindennap hívni videóchaten felvettem a telefont. Köszöntünk egymásnak hogy szia és utána elkezdtünk egymással beszélni hogy szia hogy vagy meg stb. És aztán észre vettem azt hogy a fiú nagyon kezdett engem nézni vagyis elkezdte a szemem nézni meg néha a melleim is. Plusz közbe mosolygott meg zavarba volt. Amikor ezeket észrevettem akkor hirtelen kikapcsolta a kameráját és utána vissza vagy amikor ránéztem elkapta rólam a tekingetét. Aztán ahogy telt az idő és 2 hónapja ismertük egymást már nem volt felénk a videó chaten (jaj és elemzést és Budapesti vagyok és ő Debreceni)volt amikor elkaptuk mind a ketten egymás szemeit néztük plussz akkor ő nagyon mosolygott. Bár aztán jött meg egy furcsa dolog egyre jobban kezdett becézni engem pluss puszikámnak nevezett el engem. Meg. A becenevek amiket adott nekem azok a következőek voltak: babám, nyuszikám,életem, kincsem.. Ezek voltak.. Meg aztán amikor tettem ki magamról képet akkor mindig oda írta hogy de széo vagy babát meg stb.. Utána pedig írta nekem hogy egyszerűen imadlak téged meg köszönök neked mindent soha se foglak elhagyni.én innentől nagyon összevoltam zavarodva mivel egyszer azt hittem hogy szerelmes belém és utána pedig azt hogy nem. Vagyis nem tudtam rájonni hogy mit akar. Jó tudom az lenne a legjobb megoldás hogy rákérdezek hogy mit szeretne tőlem de én még nem merek rakerdezni picit még várok.. Na és mostantól kivel már 3 hónapja ismerjük egymást nagyon de nagyon furcsa dolgokat csinált.. Kitett kb minden 1 2 hét után fiúkat a storyba hogy együtt van a bizonyos sráccal és amikor én ezt megnéztem akkor letörölte. Ugyan ezt csinalta a lányokkal is mivel lányokat is kitett. De mindig amikor megnéztem akkor leszedte de nem tudom hogy miért.. Még még ez is nagyon fura nekem hogy néha leirta hogy szeretlek barátként, utána már írta hogy te az én életem vagy imádlak szeretlek meg stb. Na és ezekből a jelekből sejthetem azt hogy többet szeretne tőlem mint barátság? Előre is köszönöm szépen a segítségeket

2022. ápr. 24. 18:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat ezt elfelejtettem leírni meg néha lányosan szokott viselkedni ezt arra értem hogy táncolni szokott csajos táncokat. Néha lányos ruhába van és vesz párokat.
2022. ápr. 24. 18:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet biszex, és csak hülyít pár embert (a sztorik)
2022. ápr. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!