Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez másnal is így van, ezentúl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnal is így van, ezentúl mindig ilyen lesz a "lányos időszakom"?

Figyelt kérdés

Szóval mikor előjött a lányos időszakom a libidóm iszonyat magas lett és már kb elviselhetetlen volt. Ilyenkor a lányokat kívánom nagyon. Persze ha nincs ez az "időszak" teljesen normális. Eddig egyszer volt ilyen azóta nem, kb 3 éve történt ez. Veletek is volt már ilyen? Ezentúl mindig ilyen lesz? Nem igazán olvastam ilyen emberről akik ilyen dologgal lennének ""megáldva"". :(


21/l



2022. ápr. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig ugyan így érzek
2022. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Hol ilyen lesz, hol olyan, ez az amit előre senki sem tud megjósolni. S ha ilyen akkor mi van? Egészségedre! Könyörgöm 21 éves vagy!!! Élvezd már az életet :)
2022. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
No és hogy csökkentetted a libidódat? :)
2022. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
PL. tavasz van és azért nagyobb a libidód.
2022. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen időszakom. Időnként nagyon erős vágyam van, hogy a saját nememmel legyek. "Tüzelek" és olyankor nagyon kívánom, hogy pasi hosszan és nagyot élvezve belém megdugjon.. 62/F
2022. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!