Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok, titeket felizgatnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket felizgatnak a biszex vagy meleg pasik?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem csaj vagyok, de a legtöbb lány sajnos undorral tekint a biszex pasikra:(
2022. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
El kell keserítselek, a bi lányok is a férfias pasikat szeretik, nem a bi vagy melegeket.
2022. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy a #2-es írja. Attól hogy egy nő a saját neméhez is vonzódik szexuálisan időnként ha éppen pasit akar akkor Férfit szeretne nem pedig "pasikát". Ha a fickó úgy biszex hogy közben férfias (megfelelő kisugárzással, személyiséggel, stílussal) akkor no problem. Ha egy tugyimutyi és legfontosabb tulajdonságának azt tartja hogy biszex is akkor meg kuka.

Aranyszabály: az jön be egy biszex nőnek Férfiben, ami egy heterónak is.

2022. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elfogadom,ha egy srác bi,ha a viselkedése,megjelenése férfias és nem akarja,hogy én kotorásszak a hátsójában,mert attól elzárkózom.
2022. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2,3.


Bocsánat, hogy nem a kérdésre felelek.

Arra lennék kíváncsi, hogy számomra egy bi nő sokkal nőiesebb, izgatóbb hetero férfi szemmel nézve mint egy hetero nő, az szerintetek pozitív tulajdonság?

2022. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2. válaszoló vagyok, és lány, úgyhogy nem tudom, hetero férfi szemmel nézni :)
2022. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

Valamit elértettél.

2022. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!