Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki csinált már otthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csinált már otthon privát gloryhole-t már? Vagy próbáltátok másnál?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egyet, de a legjobb lenne valakit meglátogatni. Mindenképpen bedugnám, nem én lennék aki kapja.

2022. ápr. 29. 19:31
1 2 3
 1/21 kalandvagy1986 ***** válasza:
93%

Csinálni nem csináltam, panelban nehéz is lenne. Egyszer "játszottunk el" hasonlót: párom éppen zuhanyzott én pedig derékig felemelve a zuhanyfüggönyt szembesítettem a feladattal... 😅 Vette a lapot (ráadásul azon a héten "orálhetet" tartottunk, tehát napi 1 orál volt a cél), így két legyet ütöttünk egy csapásra...


Nem igazi Glory hole, de izgalmas volt nem látni "csak" érezni a történéseket... 😉


35F

2022. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 kalandvagy1986 ***** válasza:
97%

#1-es ismét, most láttam hogy biszexuális kategória.

A tisztánlátás végett: én heteró pasi vagyok, párom pedig kíváncsi biszex nő. 😉

2022. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
#2 ezt már elb.sztad kapni fogod a priviket 😂
2022. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Kedves Kalandvágy1986! Beszállnék hármasba a kíváncsi biszex csajod mellé, sőt, a tiedet meg bekapnám. ;) Mit szólsz hozzá? :) Egy biszex férfi.
2022. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 kalandvagy1986 ***** válasza:
92%

#4-es

Köszönjük a lehetőséget! Ehhez hasonlót kaptunk már párat, viszont a női biszex lenne az az irány, amely felé szívesen kalandoznánk... 😉

2022. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Izgin hangzik. Ha megcsinalod irj :P
2022. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Én biszex nő vagyok a pasimmal keresnénk egy párt😜😃ha még kalandoztok szólj😉
2022. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#7 tipp: szexmozi vagy glory café, párok leginkább az utóbbiakban vannak "glorizni"
2022. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Lakáson voltam már többször is.Viszont kíváncsi a természetem és néha el

húzom a függönyt.Általában aki szopik az közben veri.Volt hogy megláttam a farkát és egy nagy oda vissza lett belőle.

2022. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem voltam házilag készült xopólyuk próbán de igen izgalmas lehet. Sztem a lényeg, hogy a passziv fél csak a szájával tegye .... erre jó egy függgöny nyílás is vagy hasonló. Szerintem ki kellene próbálni megfelelő partnerrel.
2022. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!