Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnék támogatóbb lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék támogatóbb lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátnőm nem rég vállalta fel nyíltan a szexualitását. Nem vagyok ellenére sőt nagyon is büszke vagyok rá, csak néha azt érzem, hogy jobban támogatnom kéne csak nem tudom, hogy hogyan. Esetleg valami ötletek, tippek mivel hogyan tudnék ez ellen tenni?


Ui; nem ilyen kínos pride zászlóval lepd meg válaszra gondolok. előre köszönöm!



2022. ápr. 29. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Szervezz be neki egy csajt.
2022. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Próbálj meg tőbb csajt pasit szerezni neki
2022. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb támogatás, ha természetesen viselkedsz vele. Pont úgy, mint eddig. Az jelzi, hogy a szexuális orientációja semmiben nem befolyásolja, hogy mennyire értékeled őt. A kéretlen lmbtq-aktivizmust felejtsd el.
2022. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
A #3-as tökéletesen megírta a tutit, éreztesd vele hogy az orientációjától függetlenül ugyanúgy szereted. Majd jöhet a 2. lépés... leülni és megbeszélni, hogy meg is akarja-e élni ezeket a vágyakat vagy sem. Ha igen, akkor jöhet a 3. lépés olyan közös megoldást találni amit mindketten elfogadtok. A "kivitelezés" ha édeshármast akartok már komplikáltabb lesz (sokkal több pár vadászik "nőt 3.-nak"-ra mint ahány erre nyitott lány van).
2022. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!