Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan passzív fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onlyjustme kérdése:

Létezik olyan passzív fél akit csak az anál vonz?

Figyelt kérdés
Már többször gondoltam rá, hogy tudnám-e élvezni a szexet a saját nememmel, az egyértelmű volt számomra mindig is, hogy max aktívként tudnám elképzelni magam és az aktus gondolata még izgatna is de a kőrítéstől (orál, csók, simogatás, stb...), a hideg futkos a hátamon.

2022. ápr. 30. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle létezik. Gondolom férfiként írsz, én is férfi vagyok. Volt olyan partnerem, aki semmiképp nem szeret szopni, csak szopatni, viszont szereti dugatni magát. Ahány ember, annyiféle igény.
2022. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, és nem is feltétlenül ritka, hogy te aktívként nem akarsz nagyon szopni. De fordítva, az sem tetszene, ha a passzív srác leszopna dugás előtt? Azért ez kicsit fura. De biztos van olyan is, amit írsz.
2022. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ilyen vagyok, nagyon szeretem az orált (adni és fenéknél kapni is), de ha a másik fél nem ragaszkodna hozzá, nem okozna gondot.
2022. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Speciel én is ilyen vagyok, csak passzívban. Igaz az orál nem taszít. Ha gondolod, keress privátban és beszéljünk.
2022. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es. Egy nővel szeretem az orált, a pasi szexben más vonz, lehet akármilyen ügyes a másik ha lenézek és egy férfi szájat látok vagy megfogom a fejét azonnal lankadnék, ez van, nem vagyunk egyformák.
2022. máj. 1. 03:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy ideje gondolkodom rajta hogy ki próbáljam ezt, de én biztos nem akarnék mást, nem tudnám meg csinálni. Ezt is inkább úgy próbálnám meg leg szívesebben hogy egy nővel, de szerintem ilyet nem lehet találni.
2022. máj. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik
2022. máj. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
5. Akkor dőlj hátra miközben szopnak, csukd be a szemed, ne nyúlj a fejéhez és képzeld hogy egy nő csinálja neked.
2022. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, előző, de akkor nem egyszerűbb neki, ha tényleg nővel csinálja? Na de tényleg. :)

Én biszex férfi vagyok, de passzívként tudok felizgulni férfira, arra is attól függ. Aktívként még nem próbáltam, csak egyszer, de lankadtam. Nem így nőkkel: nőkre feláll. Szerintem pasi is van, aki felé aktív (is) tudnék lenni, szeretném is megtalálni azt a férfit.

2022. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as de van nő akivel ezt meg tudom oldani, mi értelme lenne?
2022. máj. 2. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!