Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van egy Biszexuális Barátom,ak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy Biszexuális Barátom,aki mèg szűz,ès 20-èves fiú,ès az a kèrdèse hogy az hól fáj jobban az első anális szex??? Egy Császári Palotában,vagy egy kis falusi házban,vagy akár egy nyilvános vagy iskolai közèpiskolai WC-ben???

Figyelt kérdés
Na szóval az èrdekel,ha mondjuk valakinek az első anális együttlèt egy Császári Palotában nem fáj,vagy nem annyira??? Mondjuk ha nem Császári Palotában hanem mondjuk egy panel lakásban,vagy belvárosi kis garzonban,vagy mondjuk egy kis falusi házban,vagy mondjuk egy nyîlvános vagy iskolai közèpiskolai WC-ben talán nagyon fájhat az első anális együttlèt??? Most ugye ezzel nem îrtam semmi negatîvat,mert a dèli kèrdèsemet töröltèk. Szóval számît a helyszîn,mèg akkor is ha kellően használnak sîkosîtót,ès odafigyelő a partner??? Akkor most hol,vagyis melyik helyszînen fáj nagyon az anális szex??? A barátomnak akarok segîteni. De különben engem is nagyon èrdekel e kèrdès. Remèlen semmi rosszat vagy szabály szegőt nem îrtam. Már nem tudom finomabban fel tenni ezeket a kèrdèseket.Minden választ előre Köszönök!
2022. máj. 4. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
hú wazze' asszem' megvan a mai hülye kérdések kategória aranyérmese 😅
2022. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cseppszi ***** válasza:
81%
Nem a helyszín számít, hanem a partner és az érzések. Amúgy ha jól csinálják nem fáj hanem egy szép élmény lesz
2022. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2022. máj. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a helyszíntől függ, hogy fáj, vagy nem fáj. Bárhol meg tud dugni a másik, hogy elmenjen a kedved a későbbi dugástól, és úgy is, hogy azt kívánd, hogy naponta akár többször is megdugjon. Ez teljesen egyénfüggő.

Engem dugott már meg pasi erdőben, olyan érzékien, hogy azt kívántam, soha ne legyen vége, de lakásban, hatalmas franciaágyon egy másik szó szerint szétb@szta a seggem, mert nem figyelt rám.

2022. máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Èrtem. Szóval teljesen mindegy hogy hól törtènik az aktus. Nem a helyszîn fogja eldönteni hogy fájni fog vagy sem.
2022. máj. 5. 08:48
 6/8 A kérdező kommentje:
4/6-os Válasz îró! Milyen az,ha valakinek szèt barbázzák a fenekèt??? Utána nagyon tud ám fájni,de nem kizárt hogy kórház ès műtèt lesz a vège. Velem csináltak olyat hogy úgy meg búboltak,hogy a Sürgőssègin kötöttem ki,ès műteni kellett.
2022. máj. 5. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, a partner figyelmessége az egyik fő tényező. De tartsuk szem előtt, hiába figyelmes a dugó, ha mondjuk túl vastag a farka, mert akkor már a befogadónak az anális edzettsége is meg kell legyen (pl gyakoroljon dildóval előbb).

Meg ugye ha valakinek aranyere van esetleg, azt nem kell kifejteni...

2022. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Az olyan, hogy jó pár napig nem tudtam ráülni, és a falat kapartam, amikor kakiltam. Szerencsémre, azért kórházi ellátást nem igényelt.

2022. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!