Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, nálatok volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nálatok volt már ilyen?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok. Néha úgy érzem hogy szívesen ismerkednék srácokkal is, ez tart pár napig aztán egyik pillanatról a másikra megundorodom a gondolattól hogy sráccal s utána pár hétig csak lányokkal ismerkednék. Majd egyik napról a másikra kezdődik előről.

Volt már ilyen valakinek?



2022. máj. 5. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak félsz belevágni és beismerni magadnak, hogy biszex vagy.
2022. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ez ilyen. Nekem is így van. Egyik nap akarom, hogy leszopjon egy fiú másik nap nem. De megszokod. Mostanság éppen akarom. Csak most meg senki nem ér rá :D
2022. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Sose tenném. De egyik spanom akivel régen nyomattam dolgokat ugyan ezt mondta, a sitten tényleg be lehet buzulni elvileg. 4 évet ült, utolsó évben már érdekelte a dolog

5x bajnok

2022. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Hát, én nem voltam sitten :D
2022. máj. 5. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám.
2022. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh szerelem! 🍆💦👬
2022. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbáld ki, amikor úgy érzed. És utána biztosan tudni fogod:)
2022. máj. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki.....akkor meglátod jó e neked vagy sem.igazából erre az esetre igaz az a mondás hogy a puding próbája az evés .ha nem "ízlik"akkor nem csinálod.így legalább azt tudod mondani hogy én megtettem a vágyaimert mindent...
2022. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Ittam ra, es innen egy sraccal kiprobaltam

De eltunt sajna

2022. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!