Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért keresem meg újra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresem meg újra a srácot mikor mindig bunkó?

Figyelt kérdés

Mikor talizunk előtte normális. Élőben azonban miután elélvez már elég flegma. Meg szexben is önző, bár ez tetszik, hogy csak róla szól a dolog. De nem értem magam. Nem jó pasi. Semmi extra. Mégis újra meg újra ráírok és megteszem amit kér. Még csak ki se veri nekem a talik végén.


Nektek is volt/van ilyen? Mi miatt nem tudom elengedni?


2022. máj. 6. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A csajok is folyton hagyják, hogy kihasználja őket a sok arrogáns csávó akik csak megdugják és kihasználják őket. Ezt sose értettem miért van de így van. Te is biztos ugyanúgy vagy mint ő. Szolgalelkű vagy. Ha élvezed hagyd magad. Ha nem akkor meg töröld és tiltsad le.
2022. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy srác akivel mindig felcseszem magam ha talizok. Lassú, tököl, stb. Ezért élőben elég durva tudok lenni vele. És ha hiszitek ha nem mindegy mit teszek mindig visszatér. Mindig újra az én farkam akarja. Sose értem, mert találna mást...
2022. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert van a tudat alattidban valami ami miatt kötődsz hozzá. Hogy mi azt max. egy pszichomókus tudná kiszaszerolni a fejedből.
2022. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!