Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok? Ő is érezhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ő is érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés
A sztori lényegében annyi, hogy kb 2 hónapja bejön az osztálytársam. Nem hiszem hogy meleg vagy biszexuális lenne, de azt sem hogy hetero (nem volt még kapcsolata). Nem hiszem hogy tetszenék neki, de vannak erre utaló jelek.. Pl: -Szeret piszkálódni (a hajamat), van olyan nap amikor egész végig rendezgeti vagy éppen összekócolja. -Keresi a társaságom, nincs egy olyan nap sem amikor nem köszönnénk egymásnak. -Dicséri a ruháimat, és az öltözködésemet. -Volt olyan is amikor kettesben voltunk és a szemembe mondta hogy szebb vagyok a lányoknál. Szerintetek ez csak baráti viszony? Vagy már többről is lehet szó? Mert ugye megint én vagyok az a fél, aki többet érez és crusholja a személyt! <3

2022. máj. 6. 18:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly kérdés???

Ennél egyértelműbben már nem jelezhetné, hogy bejössz neki...

2022. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Hát komolyan gondoltam a kérdést!


Mellesleg köszönöm! :)

2022. máj. 6. 20:31
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem gondolod, hogy homár, akkor szerinted micsoda? Olyan meleg, mint a kályhacső.
2022. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Edes vagy de szerintem 14 evesnel tuti nem tobb. Meg ne ezen ragodj, van idod
2022. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Soha ne kezdj osztálytárssal. Abból baj van a végén vagy akár az elején ha tévedsz. Ami kihat a maradék évekre is.
2022. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok nektek, ebből lesz valami! ;)
2022. máj. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló.


Az a fiú nem olyan, mint a többi. Kitűnő tanuló, kedves és nem árulna el senkit. Nem ismerem még annyira hisz 2 éve jött a sulinkba, és mellesleg beszélni sem beszéltünk olyan sokat. De külsőleg normálisnak tűnik. 🙂

2022. máj. 7. 06:52
 8/25 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló.


Tényleg úgy gondolod? 😊

2022. máj. 7. 06:53
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Habár én meleg vagyok, de ha dicsérne egy srác, az nekem eléggé egyértelmű lenne. Válaszolj neki valami hasonlót vissza, hogy köszönöd, nagyon aranyos, kedves tőle. Ha ere zavarna jön, vagy látod rajta, hogy neki is jólesik, akkor folytasd valamivel. Nem veszitesz semmit se vele, hidd el! ;)

Kérdezd meg tőle, hogy látta-e a Fülig beledzúgtam a Netflixen?!

2022. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

5-ösnek igaza van pedig.

Ha valami félre csúszik,lehet hogy ő nem,viszont mások piszkálni fognak,a fiatalok tudnak nagyon gonoszak lenni.

2022. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!