Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire lenne gáz, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne gáz, ha egy fiú öltözőben egy nagyobb farkú srácnak megemlíteném, hogy mekkora farka van?

Figyelt kérdés
Fiatal, biszex fiú vagyok, és tavaly voltam egy nyári táborban, ahol rá voltunk kényszerítve, hogy egyszerre zuhanyozzunk, és az egyik srácnak húspénisze volt. Vagy ha nem is húspénisz, lankadtan is többször akkora, mint nekem (vérpéniszű vagyok, ha tényleg lankadt, talán 2-3 centi). Nagyon felizgatott, szerencsére nem állt fel, tátottam a számat, de akkor még nagyon gyerekcipőben járt a szexualitásom, még nem is maszturbáltam. Szóval idén megint lesz ez a tábor, ha esetleg ezzel a sráccal együtt zuhanyoznék, mennyire lenne gáz megdícsérni a farkát? Letesztelném, hogy mi izgat pontosan egy farokkal, és mi nem. A srácnak sajnos barátnője van, de ettől még lehet biszex, nem?

2022. máj. 8. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb az a szint mikor kéretlenül beszolongatnak szexuális tartalmat a férfiak a nőknek. Pláne van barátnője akkor hagyd már békén jezusom
2022. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, de én biszex vagyok, ő lehet hetero és képem hajít.
2022. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer hugyoztam együtt egy sráccal (akit ismerek) a női wcben, egy kabinban, egyszerre és megemlítette, hogy szép farkam van. Jól esett.
2022. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd.
2022. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én farkamra élőben mondják mindig hogy szép de állva. De ott nem zavar hisz mikor állva látja már szitu van :D
2022. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen nálunk is öltözőbe hogy megjegyeztük egymásnak hogy szép méretes stb....
2022. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez nálunk is volt anno de osztálytársak és haverok közt jegyeztünk meg ilyet idegennek nem
2022. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért elég kínos, nekem már mondtak ilyet
2022. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belefér egy ilyen meglepődős dolog, hogy hú mekkora van neked! Aztán ahogy reagál,úgy lehet tovább menni.Ha biszex,kiderül mindenképp.
2022. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!