Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el a barátaimna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátaimnak, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Már 2020 óta tudom magamról. A párom tudja egyedül. A legjobb barátnőm elég homofób, múltkor azt mondta, hogy neki biztos nem kéne olyan barátnő, aki az lmbtq+ tagja…

A baráti társaságomban pedig a legtöbb ember pletykás, elmondanám az egyiknek, és abból körlevél lenne…

De már nem bírom. Ez az egyetlen dolog kb, amit nem tudnak. Úgy érzem, mintha titkolóznék, pedig 5-10 éve a legjobb barátaim.

Mit tegyek?



2022. máj. 8. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Nem vagy biszex, keress szakembert és van megfelelő terápia. A neoliberális dolgok hozták ezt a mérget a világba.
2022. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a kérdés, hogy mondd el, hanem, hogy vállalod e az esetleges következményeket. Ami lehet az is, hogy eltávolodik egyikük másikuk.


Szerintem ez a te döntésed. El is lehet mondani, vagy nem is. De azzal, hogy nem mondod el kicsit nem veszed őket komolyan. Olyan, mint amikor a nagymamának nem mondunk el valamit, mert már úgy sem értené. Ami persze lehet tényleg így van náluk :D


Amúgy az jó is lehet, hogy pletykásak. Mert elég egynek elmondani :D Egyébként szerintem annak kéne először akit írsz, hogy azt mondta, hogy neccesen áll a dologhoz. Szerintem az lenne a legtisztább, ha mondanád neki, hogy tudod, hogy mi a véleménye és ezért azt gondoltad vele kezded. Lehet ez olyan dolog amit azért tisztelne.


Meg azért azt vedd figyelembe, hogy a legtöbb szülő aki elutasítja ezt, lehet amikor meghallják először nem tudják elfogadni, de aztán ahogy telnek a hetek, hónapok mégis csak sikerül nekik és már nem értik, hogy mi bajuk volt vele korábban.

2022. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Amugy miert kene elmondanod?


Ha esetleg arra kerulne sor, hogy a jelenlegi baratoddal szakitotok es utana egy lannyal alakitanal ki komoly kapcsolatot, akkor megertenem, hogy nem akarsz titkolozni. De igy, ebben a helyzetben miert olyan egetoen fontos es nem tudod magadban tartani?


Nem kell mindig mindent tudniuk a baratoknak sem.

2022. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A párod veled azonos nemű?
2022. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy Fideszes baráti kör? mert akkor vicces lesz :D


Amúgy ha tényleg az, akkor szerintem mindenképp mondd el. Mert valami inger kell nekik, hogy kilépjenek a komfortzónájukból és te vagy a barátjuk te adhatod meg nekik ezt a találkozást a való világgal :D

2022. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem játszod az lmbtq-aktivistát, akkor annyira senki nem akad ki rajta. De ameddig ellentétes nemű a partnered, nincs rá akkora szükség, hogy lenyomd a torkukon. Sok embernek nagy az arca, de ha egy közeli barátról derül ki, sokkal toleránsabbak, mint amit addig mutatták.
2022. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Minek ezt más tudtára adni, nem értem. Nem változna ettől az égvilágon semmi. Krva sok ember nem hetero 100%-ban, még maguknak se vallják be.
2022. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

"Nem vagy biszex, keress szakembert és van megfelelő terápia. A neoliberális dolgok hozták ezt a mérget a világba."


Tessék mondani, az emlősállatok világába is a neoliberalizmus hozta a biszexualitást? Melyik állat volt a propagandista vajon?

És pl az ókori görögök világába is a neo?

2022. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 steven95 ***** válasza:
100%
Itt a sok rossz hang miatt annyit írok legalább-persze melegként-, hogy pontosan tudom és áterzem miért akarod ezt elmondani a barátaidnak, szeretteidnek és míly sajnálatos hogy ezt egyesek úgy ertelmezik mint valami kéretlen hálószobatitkot. :/ Nem értik hogy ez nem egy fura póz/tevékenység beteg mód kinyilatkoztatása, hanem LEGYEN VÉGE az önszabályozasnak, annak hogy a saját személyiségem egy részét saját magam tabusítom/elhallgattatom, hogy vannak dolgok amiről nem beszélhetek, -és ami a LENYEG- amelyekről mások teljes természetességgel beszélnek.
2022. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát...

Én azt mondom, hogy nem kell mindenkinek tudnia.

A legjobb barátnőt meg nem tekinteném ezentúl legjobb barátnőnek. Nem kell megindokolnod, hogy miért.

2022. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!