Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Nektek kire vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek kire vagy mikor állt a legkeményebben a farkatok? Úgy, mintha szét akarna robbanni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb koromban volt még ilyen rendszeresen, főleg reggeli merevedésnél, mikor ráértem még az ágyban lustálkodni, és félálmomban fantáziáltam a legjobb csaj ismerőseimről. Emlékszem, hogy néhány alkalommal annyira keményen állt, mint soha máskor. Illetve pár havonta előfordul még most is, hogy éjszaka álmodok valami erotikusat, és megébredek, és annyira keményen áll, hogy szinte fáj, és ki kell vegyem a boxerből. De tudatosan sajnos nem tudok ilyen kemény merevedést elérni.
2022. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szex (vagy egy kiadósabb maszti) után nem sokkal újra szex következik. Nem tudom, miért - valahogy van benne egy kisebb feszülés ilyenkor, és az annyira stimuláló, hogy sehogy nem lehet lelőni, egyszerűen folyamatosan áll, amíg alaposan ki nem lettem elégítve megint.

De amúgy mindig egyformán kemény olyan értelemben, hogy a fullos merevedés, az mindig fullos merevedés, biológiailag képtelenség még tovább fokozni, szóval igazából abban van az eltérés, hogy mennyire tartós a merevedés.

2022. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nejem az első 69-nél, ahogy a párom az arcomra rakta a punciját, kb 2 perc alatt elélveztem.
2022. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
69-nél tud nagyon merev lenni, függetlenül a partner nemétől. Amikor még nagyon kemény, ráadásul sokáig, az édeshármas 2f+1n felállásban, amikor a fiúk nem csak a csajjal, hanem egymással is foglalkoznak.
2022. máj. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Vékony, twink srácot ha látok, huhhhhhh....
2022. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először szoptuk le egymást egy sráccal és 69 pózban voltunk. Nem is tartott sokáig. :)
2022. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Amikor orális szexszel kényeztetnek.
2022. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
43%

Nővéremre.

180 cm magas, 60 kg, kockahasa van és boxol.

2023. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!