Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteroromantikus biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroromantikus biszex?

Figyelt kérdés
Mi is ez? Én nőkhöz testileg és lelkileg vonzódom, férfiakhoz csak testileg. Akkor Én az vagyok?

2022. máj. 25. 12:56
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem!
27 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
*Férfi vagyok.
2022. máj. 25. 12:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele.Szerintem így jó.
2022. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel!
2022. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Lehetséges. Mondjuk szerintem valószínűbb, hogy eddig még nem volt olyan férfi akihez romantikusan vonzódtál volna csak nő.
2022. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sandrisbp ***** válasza:
100%

Én is évekig így gondoltam magamra.... aztán pár év után kiderült, hogy csak az volt, hogy addig nem találkoztam olyan sráccal, csak lánnyal, akibe szerelmes tudtam lenni... azóta viszont már tudom, hogy tudok szerelmes lenni fiúba is.

Ettől persze te, kedves kérdező, lehet hogy sose fogsz egy pasiba belezúgni - de előre ezt a lehetőséget se zárd ki.

2022. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!