Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van aki megbánta, hogy BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki megbánta, hogy BDSM játékban élte meg bi vágyait?

Figyelt kérdés
Van némi sub vágyam de csak fiúval tudom elképzelni. A kérdés, hogy ha kipróbálom vajon megbánnám? Aki kipróbálta és MEGBÁNTA leírná miért? Mi történt?
2022. jún. 5. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Bi vágyaim egyszer bántam meg, mikor olyan crossdresserhez mentem aki nem igazán törődött a női megjelenéssel, de én dugtam meg,nem lett volna kötelező.
2022. jún. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért bánnád meg, ha vágysz rá? Valószínűleg nem fogod megbánni. Amúgy ez a bdsm érdekes dolog, mert biszexként engem is inkább fiúval izgat csak, lánnyal nem annyira tudom elképzelni.
2022. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy izmos fiatal sráchoz mentem. Én is pasi vagyok. Megbeszéltük mi lesz és mi nem. Megkötözött és egy darabig ment amiket megbeszéltünk. Majd egyszer csak a fenekemen érzem, hogy sikosítózza. Szólok, hogy az tabu. Jót nevet és egyszer csak kezdi berakni. Nagyon fájt, ő pedig csak csinálta. Miután megdugott gondoltam vége. Teljesen kivoltam. Mondtam én ott mindenfélét. Ekkor még a számba rakott egy pecket és a számat is megdugta. Majd mikor mentem el és még átkozódtam közölte, hogy felvette videóra egy részét így ha bármi történik azt kirakja. Szemem be volt kötve így nem tudom igaz-e. A srác persze másnapra törölte magát az oldalról. Na hát ennyit a megbánásról... 24 évesen nagy trauma volt.
2022. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azta. A 3. durva. Különösen az hogy fiatalok voltatok… Nekem is van BDSM vágyam de nekem is csak fiatallal. Remélem nem bánom meg.
2022. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az kemény 😱

A dugás nálam is tabu, ilyen helyzetben pedig lehet még sokkal rosszabb...

2022. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

3-as írtam privit. Majdnem ugyanez megtörtént velem is. A srác ugyanígy volt. Annyi hogy engem kínzott is. Pl: hereszorongatás

Kb 5 órán át. Kb 6x élvezett belém/rám. Bár abba se vagyok biztos hogy nem volt ott más is. Sírás és könyörgés sőt fenyegetés se érdekelte. Szerintem az izgatja hogy visszaél a szituval. Pedig nagyon normális volt a levelekben meg minden. Teljesen meglepett. 2 év után mertem újra talizni ilyen témában és azóta kötözés csak több tali után oké de a több tali meg kb nagyon ritka. Mindenki max 2 tali aztán eltűnik meg nem ér rá.

2022. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyenek végett nem csináltam még. És valószínűleg nem is fogom. Pedig én igazából csak azt szeretném ki próbálni milyen az ha nőként kellene lennem, de nővel.. hátha abban nem lenne ilyen szitu, mint amit itt is irtak, gusztustalan féreg az ilyen.
2022. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nővel volt olyanom hogy nem állt le mikor kértem és elélvezés után verte tovább.
2022. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2022. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!