Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bennetek a Pride a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek a Pride a szexuális kisebbségek iránti elfogadást erősíti, vagy ellenszenvet kelt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 09:13
1 2
 1/19 anonim válasza:
75%
Nincs gondom azokkal akik ilyenek de így hogy ennyire tolják egy kicsit idegesítőnek tartom.
2022. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Leszbikus vagyok,s hihetetlenül idegesit,zavar.Nagyon kontreproduktív mar pár éve..S értelmes,tanult meleg nem is megy ki magát mutogatni..Olyan mint régen a Budapest Parádé.A proliknak van s az átlag embert idegesítik direkt.
2022. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Ellenszenvet, de nem a szexuális kisebbséggel szemben. Otthon mindenki azt csinál amit akar.

De mikor pár idióta a feltűnési viszketegség-polgárpukkasztás miatt úgy viselkedik ahogy (és igen, tudom, hogy a média is elfogult) és emiatt megszólják őket ezért a viselkedésért, azzal védekeznek, hogy melegek, vagy bi-k. Holott semmi köze nincs egymáshoz a kettőnek.

A szexuális vonzódással ne magyarázza meg az idióta viselkedését.

Viselkedjen normálisan és a társadalom sokkal elfogadóbb lesz. Amúgy meg évtizedek óta senkit nem érdekel, hogy ki meleg,bi vagy hetero.

2022. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Semmi bajom egyes emberek szexuális irányultságával.

Végtelenül ellenszenves ez a nyomulás, igazi gyűlöletkeltő.

2022. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem tetszik, mert erőszakosan tolják a meleg propagandát. Felőlem éljenek békében, de sokszor ez már provokálásba megy át a melegek részéről. Az pedig nem segít az elfogadásban.
2022. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Nekem semmi bajom a melegekkel

De ez az egész pride dolog eléggé kontra produktív nálam

2022. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Számomra teljsen semleges jelenség, nem látok benne semmi pozitívat, vagy negatívat. Ha van valami, ami fontos az ember számára, akkor szeret összecsoportosulni a hozzá hasonlókkal, és megmutatni a világnak, hogy kik ők. Számomra a pride nem különbözik egy motoros felvonulástól, tavaszi karneváltól, jótékonysági futóversenytől.
2022. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Én ócska provokációnak élem meg, pedig nem vagyok homofób, de ez konkrétan idegesítő!!
2022. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
#8 a puszta létezését tartot provokációnak, vagy a terjedő képek alapján az ott történt dolgokat?
2022. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
9# ami ott történik, az irritál.
2022. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!