Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire kellemetlen biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kellemetlen biszex passzívként, ha kaland során az te már elélveztél, de az aktív nem, és tovább dug?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne kellemetlen?

Vagy alapba nem bírja sokáig, vagy ennyire jó volt nemi a másik, akinek ez szerintem inkább dícséret.

2022. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom... még nem volt részem benne, de elélvezés után mindig jóval alábbhagy a kedvem és az izgalmam. Nem tudom, élesben ilyenkor milyen lenne?
2022. jún. 13. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Van aki ha elélvezett már nem élvezi ha dugják...
2022. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak orális szexben van tapasztalatom, az is csak egy alkalom, de én elélvezés után szó nélkül a lábai közé térdeltem a srácnak és a csúcsra juttattam őt is. :)

Jó lenne ilyesmit újra átélni... :)

2022. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!