Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Zavarnak azok akik díva fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarnak azok akik díva fiúk és semmibe veszik a másikat?

Figyelt kérdés

Tudod arra a tipusra gondolok aki azt gondolja magáról, hogy MINDNEKI őt akarja. Egyébként nem is feltétlen néz ki jól csak épp fiatal és emiatt hiszi azt. Persze értékrendben komoly gondok vannak nála. Szóval ti hogy vagytok ezekkel?

Alterbe is sok az ilyen?


2022. jún. 13. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarnak, engem egyáltalán nem izgatnak az ilyenek, sőt sok kimondottan taszító nekem.
2022. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hétvégén egy partyra voltam hivatalos. Nos ott volt kb 6 ilyen kis díva. Borzalmasan irritált. Ahogy másokat lenéznek... Mellé pedig emberileg egy nulla mind. Semmi érték nincs bennük és minden felületes náluk. Engem ez taszít de mégis zavar. Kellett velük pár szót váltanom és komolyan nehezemre esett mert annyira nehéz volt a véleményem palástolni, de nem akartam paraszt lenni. Szomorú sajnos amit ők közvetítenek és még szomorúbb hogy a normális ember érzi rosszul magát tőlük.
2022. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedvelem az ilyen viselkedést,senkitől. Főleg azért,mert általában nem áll mögötte belső érték.A kinézet pedig nem állandó és aki csak erre megy,az tessék, kapja meg amit,akit szeretne. A gyémánt is hideg ragyogású,önmagában semmit sem ér,csak az emberek ruházták fel tulajdonsággal.


Magam részéről a csendes,egyszerű embereket szeretem,akik tudják,hogy egy ölelés, egy közös filmezés összebújva,vagy egy szép párkapcsolat sokkal szebb tud lenni....Igen,egy egyszerű,kulturált ember,akit alig várok,hogy lássam és megöleljuk egymást.

2022. jún. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nem is feltétlen néz ki jól csak épp fiatal és emiatt hiszi azt."

De hát, ha nem is ugyanaz, eléggé összefügg, fiatal = tökéletesen feszes bőr, tökéletes haj stb, aki fiatal, egészséges és ápolt, az általában jól néz ki, ezért akarja MINDENKI, nem mert a személyijén nagyobb évszám van.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, alapvetően nem szeretem a flegmaságot.

2022. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A flegma,nagyképű emberek társaságát kerülöm.
2022. jún. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!