Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Felizgat, ha egy lány ízesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat, ha egy lány ízesen beszél?

Figyelt kérdés
Engem nagyon.

2022. jún. 14. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
He?
2022. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jah, dik' mán' more, dzsaveljon ide a gádzsi alámszovelni 😂
2022. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Izesnek számít pl az erdélyi;szögedi beszéd ?

Mert ha igen akkor ne vegye sértésnek aki így beszél, de nem izgat fel szexuálisan mert túl régimódi.

2022. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Dugtam egyszer egy erdélyi nővel. Erdélynek is a túl fele. A ott megszokottnál is erősebb tájszólással. Zavaró és vicces is volt számomra. Alfoli gyerekként voltam egyszer egy salgótarjáni lánnyal is. Azz baszki olyan áááá betűvel beszélt mint győzike és végig pofázta az egészet. Ezek a tapasztalatok után inkább nem csinálom erőssen tájszólásos lánnyal
2022. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de ilyesmik nem tudnak felizgatni szexuális értelemben.
2022. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!