Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Közös hokizásnál milyen volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös hokizásnál milyen volt mikor először megláttad haverod farkát, technikáját, élvezését?

Figyelt kérdés

Emlékszem mikor szobatársakkal először jött fel a téma, hogy ki mennyit veri/élvez stb. Nem sok kellett, hogy mindenki előkapja és méregesse a másikhoz, meg szemügyre vegye kit mivel áldottak meg.

Egyik srác azt ecsetelte közben mennyire leélvezte az egyik csaját, hát több sem kellett, átcsapott egy spriccversenybe a hokizás rögtön.



2022. jún. 14. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk edzőtáborban fordult elő ilyesmi még tini korunkban, a legjobban egy vékony, alacsony srác méretén lepődtem meg, hatalmas volt már neki akkor is, pedig kb 14 évesek lehettünk csak :D
2022. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Fura volt, és mivel be voltunk baszva hamar az lett belőle h le is szoptam
2022. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Egy nálam jóval idősebb sráccal csináltam először együtt és meglepett hogy rövidebb de vastagabb farka volt, mint nekem.

Nagyon beindított a látványa és így már elő mertem venni az enyémet is. Másnap már nem csak kivertük magunknak.

2022. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Igen, a koleszok már csak ilyenek. Az amúgy hetero srácok látástól vakulásig egymás falloszán csüngnek, nézegetik, méregetik, húzogatják, szopogatják. Alap a folyosókon a spricc verseny, na meg aki először megy az térdel...


Tök fura én 2 koleszban is voltam, senki nem volt homár

2022. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Pedig kedves 4-es volt olyan h először mentem el és térdeltem
2022. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Tehát meleg vagy 5ös, értem. De attól még nem általános dolog, hogy mindenki meleg egy koleszban, és mindenki leszop mindenkit évközben. Engedjétek már el ezt a koleszes baromságot
2022. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
en imadtam nezni a haveromét mellettem,,lüktetett neki..aztan egysze mondtam hadd kapham be..jo volt ..tele is spricolta a szám
2022. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi haverral csak megmutattuk valamit meg fogtuk egymásét.
2022. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egymásnak verés lett a vége az együtt hokizásnak haverral.
2022. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én unokatesómmal hokiztam először, nem haverommal, de meglepett a mérete, az tuti. 😅
2022. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!