Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sracok akik hetero kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok akik hetero kapcsolatban elte(te)k, hogy es mikor mondtatok el a baratnotoknek, hogy bi-k vagytok? Mi volt a reakcioja?

Figyelt kérdés
normalis valaszokat kerek. Kommentben reszletesebben is irhattok, kort is ha lehet.

2022. jún. 25. 09:54
A kérdező szavazást indított:
Bi vagyok, nem mondtam el neki viszont titokban fiukkal is talalkozok
Bi vagyok, elmondtam es elfogadta azzal a feltetellel, hogy csak vele vagyok
Bi vagyok, elmondtam es elfogadta, sot csatlakozott is ha valakivel talalkoztam
Bi vagyok, elmondtam es azonnal szakitott velem
Bi vagyok, nem mondtam el de nem is foglalkozom fiukkal miota vele vagyok kapcsolatban
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha korrekt szeretnél lenni akkor az elején elmondod amikor már látod hogy kezd komolyra fordulni a dolog. Meghagyod a lehetőséget a partnerednek a mérlegelésre, a döntésre nem pedig x év után állítod kész tények elé.
2022. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elején
2022. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Én az elején elmondtam de szerintem csak azért mert éreztem nem fog kiakadni. Azota a feleségem. Nem tudja de ette néha találkozgatok fiúval is. :( nem tudom megállni. 41 vagyok
2022. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrisbp ***** válasza:
Szia, kérdező! Bocs, de ha kérdőívet csinálsz, máskor próbáld meg lefedni az összes válaszlehetőséget! Mert én (és nyilván még sokan mások se) egyik válaszlehetőségedbe se férek bele. Elmondtam a nejemnek, valamennyire elfogadta, de nem száll be, ha pasizok, és azért még pasizok is, és néha van is belőle konfliktus.... de ilyen az élet. Szerintem sok ilyesmi van, hogy a nő tud róla, nem támogatja, de nem is robban fel emiatt a kapcsolat.
2022. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!