Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi baj a mai férfiakkal ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj a mai férfiakkal ?

Figyelt kérdés

A meleg és a biszex pasik a mai világban olyan elképesztően önzőek hogy az valami hihetetlen. Biztosan vannak kivételek de én eddig még 1-el sem találkoztam. Most is beszélgetek egy pasival aki azt ígérte este ír. No és láss csodát este 9 óra múlt, én meg mindjárt fekszem. Szóval nem értem ezt a pasis viselkedést hogy szarok a másik fejére. Ha egyszer mondok valamit akkor nálam az úgy is van. Nem így hogy két szavamat veszélyes elhinni.


Viszont nem tudom, én úgy gondolom talán egy lány sokkal érzékenyebb, kedvesebb, törödőbb mint egy pasi.



2022. jún. 26. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is írta egy lány azt, hogy mennie kell, majd néhány óra múlva ír. Két év telt el, még azóta is várom a válaszát, de feltétlenül jelzem, ha megjön.
2022. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Képzeld el, léteznek emberek a földön, akik a való életben élnek, és nem az a legfontosabb dolguk, hogy a telefonjukat toszogassák. És az ilyenek lehet, hogy később írnak. Sőt, még durvábbat mondok, léteznek olyanok is, akiknek nem te és az egód a legfontosabbak a világon, és nem számítják meg írogatásért a programjukat. Szóval várjál türelemmel. Vagy az is lehet, hogy ezzel a követelőző viselkedéssel elkergetted őket.
2022. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak te tapasztalod ezt, én is így vagyok vele
2022. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Szintén ugyanezt tapasztalom. Ha már azt írja hogy majd ír az haladás. Sokan a beszélgetés közben vállnak kámforrá.
2022. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolom ha megkedvelnek lehet más lesz, de az elején sajna csak egy vagy a sok közül. Ezt el kell fogadni. De nem változtak meg csak a világ más lett és kicsit magával ránt. Hidd el jók az emberek
2022. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Biszex férfiakat hagyjuk. Elmebajosak, nárcisztikusak. Tisztelet a kivételnek.
2022. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Elmebajos biszex férfiként egyetértésemet fejezem ki az előttem szólóval.
2022. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Azért ez túlzás.Vannak stabil partnereim,egy sem ilyen.Viszont az igaz,hogy sok a a kamus.Sajnállak hogy csak linkeket találsz-Pedig a többség nem

olyan.Keress és találni fogsz!!

2022. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nincs túl sok tapasztalatom ilyen téren, de egyet tudok mondani: ezen a helyzeten nem nagyon tudsz változtatni, szóval fogadd el, és ne add fel, keress, és majd egyszer találni fogsz :)
2022. jún. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint a többség igen is ilyen. Játszák az érzékeny, kedves embert, aztán végül lelkibeteg vagy hülye kifogásokat talál ki, hogy miért nem írt. Aztán jön a sajnálkozás: sajnálom, de dolgom volt (hozzáteszem egésznap 2 szót nem képesek írni). Szóval szerintem igen is a többség egy képmutató, sunyi alak.
2022. jún. 28. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!