Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, akik mindkét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, akik mindkét nemmel igénylik a szexet, tudnátok tartós kapcsolatot kialakítani pasival?

Figyelt kérdés

Feltéve, hogy a pasi engedné, hogy ha igénylitek, nővel legyetek.

A kérdés csak azoknak szól, akik mindkét nemet igénylik.


2022. júl. 1. 04:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Igénylem, de van bennem annyi tartás, hogy ha kapcsolatban vagyok nem fekszek le mással 😄
2022. júl. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha engedi akkor teljesen rendben vagyunk. Ha nem akkor nyilván szenvedek, egy darabig bírom aztán vagy elhagyom vagy félrelépek
2022. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
A biszex nők többsége un. heteroromantikus, azaz szexuálisan mindkét nemre nyitott, de érzelmi kapcsolatot csak ellenkező neművel tud kialakítani. Az hogy te édeshármast akarsz meg megint egy másik történet.
2022. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: Az emberek többsége sajnos funkcionálisan analfabéta. El tudják ugyan olvasni, amit odaírnak, de értelmezni már nem, vagy csak hibásan tudják.
2022. júl. 1. 09:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Aki értelmesen válaszolt, és nem a saját fantáziavilágát vetítette ki a kérdésre, annak köszönöm. :)
2022. júl. 1. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy egyáltalán nem heteroromantikus a többség. Pl én sem. A pasik alt. azért engedik el a nőt, mert azt hiszik, elhagyni nem fogja őket. De miért is ne lehetne beleszeretni abba a női szeretőbe? Én két ilyen válásról is tudok, ahol házasságot rúgtak fel a nök egy másik nő kedvéért.

Én férfival élek most, és azért sem feküdnék le nővel, mert nem tudom garantálni, hogy tutira nem éreznék többet.

2022. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!