Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon kevés lány/nő van aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kevés lány/nő van aki hosszútávú kapcsolatot el tud képzelni biszexuális fiúval/férfivel?

Figyelt kérdés

Egy tinifiú vagyok. Sokáig azt hittem szimplán meleg, de rájöttem hogy (nagyon is :D) vonzanak a lányok. Már úgy érzem nem vágyom arra, hogy valaha szexuális kapcsolatot/bármilyen intim érintkezést végezzek férfival, sőt már valahogy sokszor elképzelni sem tudok aktust komfortosan. A meleges mozdulataim, megnyilvánulásaim is úgy érzem lassan kezdenek redukálódni... Szerencsére olyan mintha az egészet kezdeném úgymond "kinőni". (Mondjuk ezért imádkoztam is.💫🙏🏻) Jelenleg a biszexualitásom abban merül ki hogy fejben elképzelem a legtöbb férfit aki tetszik meztelenül, és izgat is de a szexuális kapcsolat gondolata nem igazán, vagy csak ritkán. Nem vagyok biztos benne hogy ez csak egy fellángolás volt, lehet hogy örökre velem marad a dolog, sőt. Ennek ellenére a jövőmet egyértelműen feleséggel és gyerek(ek)kel tudom elképzelni, mindemellett lojális típusnak tartom magam. Viszont mindenhol csak azt olvasom itt hogy

"biszexxel nem jönnék össze" mert

-nem férfias

-a biszexeket csapongás jellemzi a két nem között és előbb-utóbb tuti megcsal ellenkező neművel

-egyszerűen homofób

És hasonló finomságok😪 Nálam nem játszik, hogy hazugságra építsek és mindenképpen valahol az elején tudatnám az igazat... De olyan lehetetlennek tűnik hogy valaha találjak olyat aki felhőtlenül meg tud bennem bízni ettől függetlenül. (Jelenleg amúgy nem nagyon akarok ismerkedni, csak ha a jövőmre gondolok ez egy kisebb-nagyobn szorongást idéz elő bennem)


16



2022. júl. 5. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem "nőtted" ki, mert ez nem nőhető ki. A mélyen kondícionálódott szexuális preferenciák nem módosíthatóak és nem is fognak idővel sem megváltozni. Most csak próbálod elnyomni magadban.

A dolog másik felére visszatérve. 16 éves vagy bro', a heteró pasik igen nagy részének sincs ilyenkor még kapcsolata, szex, semmi. Kicsit korai még aggódni. Egyébként sokan vannak biszex pasival kapcsolatban. Működhet a dolog HA... a nő toleráns, nem akarsz félrelépni ÉS minden más "egyéb" is megvan ami egy kapcsolthoz kell (első körben vonzódás, szimpátia, vágy stb.).

2022. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalabban generáció (én is) már sokkal elfogadóbb az lgbtq témában mint akár pár évvel ezzelőtt volt, a baráti körömben alig tudok 1-2 homfób vagy transzbfób embert és még ők sem tudják rendesen megindokolni hogy mi bajuk a nem hetero emberekkel.

A férfiasság szerintem egyáltalán nem a szexualitástól függ, egy meleg is lehet nagyon férfias sőt sokkal férfiasabb mint egy hetero. Igaz ez a biszexekre is (akár aktív akár passzív) Jó az mondjuk hogy megcsaljon nekem sem férne bele, de attól még hogy valaki biszex simán lehet hűséges és ahogy látom a környezetemben azokban a párkapcsolatokban ahol mindkét fél hetero sokkal gyakoribb a másik tudta nélküli megcsalás.

16 éves vagy, szerintem ilyenkor nem kell rágörcsölni erre a témára, még bőven fiatal vagy. A környezetemben egyre több embernek lesz kapcsolata de egyáltalán nem érzem hogy kimaradnék bármiből is. Annak meg pláne nem látom értelmét hogy sokan csak azért jönnek össze valakivel hogy elmondhassák magukról hogy kapcsolatban vannak meg kiírhassák insta bioba aztán közben nem is szeretik egymást és full toxikus a kapcsolat.

Hidd el egyszer találni fogsz olyan lányt akinek egyáltalán nem számít a szexualitásod és nem fog emiatt elítélni vagy kevésbé bízni benned.

2022. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Bár a kérdésre nem tudok válaszolni, de nagy esély van rá, hogy ki fogod nőni. Manapság a tizenévesek többsége divatból kipróbálja a saját nemével, sokan akár évekig is próbálnak búzik lenni, de ahogy felnőttebbek lesznek, rájönnek, hogy ez csak divathóbort, és igazából (csak) az ellenkező nemhez vonzódnak.
2022. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!